776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Art

Kolekce Art nabízí limitované edice dámských kabelek, které můžete vybírat z malovaných luxusních kabelek nebo kabelek, které jsou zkombinované se šperky. Tyto originální kousky nejsou jen doplňkem k nošení osobních věcí, ale vyjadřují určitý atribut osobnosti. Každý výrobek z této kolekce má certifikát pravosti a je dárkově zabalen.

Ručně malované kabelky a peněženky

Při výrobě kabelek a peněženek je kladen důraz na volbu kvalitního materiálu a precizní zpracování. Výrobky jsou ušité z pravé kůže a charakteristickým znakem tohoto přírodního materiálu je kresba, která podtrhuje jedinečnost každého modelu. Kabelky a peněženky jsou vyráběné v omezených sériích 12 kusů v různých barvách od jednoho motivu (linoryt) a vzoru (modelu).

 

Dámské kabelky se šperkem

Kožené kabelky Hajn doplněné o přenádherné šperky designérky Lenky Vernerové vytvářejí ucelený estetický dojem celé této kolekce. Kožená kabelka je doplněná o originální kámen a šperkařské umění.

K samotné kabelce také patří stejně sladěný šperk v podobě náušnic a náhrdelníku. Použité kameny jsou opatřeny certifikáty kvality a pravosti.

Tvůrci kolekce Art

BcA. Veronika Janoušková navrhuje design originálních výrobků z kůže. Ve svých dílech ztvárnila kouzlo kůže v kombinaci s ručně realizovanou grafikou. Technikou linorytu a malby vytváří jedinečné designy, které jsou součástí limitovaných sériích. Každá kabelka je absolutním originálem a neexistují dva totožné výrobky.

Lenka Vernerová vyrábí originální autorské šperky Tiffanyho metodou. Sama šperky navrhuje i vytváří a jejich provedení vždy vyzařuje originalitu. Ve špercích jsou zapracované kameny nejvyšší jakosti, které pocházejí převážně z Afriky, Brazílie či Madagaskaru. Originální šperk s kamenem v kombinaci s koženou kabelkou Hajn vytváří nadčasový doplněk.

Vstup do e-shopu