776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Blýskněte se s novou designovou kabelkou

10.4.2019

Chystáte se na významnou událost nebo toužíte po nové kabelce pro každodenní nošení? Baví vás být trendy a svá? Dejte to světu najevo prostřednictvím originální designové kabelky. Každá žena je výjimečná a zaslouží si to nejlepší!

České designové kabelky od firmy Hajn

Vsaďte na českou kvalitu firmy s tradicí. Značkové kabelky Hajn přináší záruku spokojenosti.

Proč si vybrat novou designovou kabelku u nás?

  • jsme rodinná firma, která dělá svou práci srdcem
  • záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, a proto jsou všechny naše doplňky vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů
  • všechny naše výrobky jsou dotažené do nejmenších detailů
  • nabízíme pestrou nabídku různých kolekcí, velikostí i barev
  • vybírat můžete v našich příjemných kamenných prodejnách nebo z domova prostřednictvím našeho internetového obchodu


Firma Hajn

Vyberte si tu pravou designovou kabelku pro vás

Nabízíme designové kabelky pro každou příležitost. Na našem moderním e – shopu najdete pomocí filtrů rychle a snadno takovou designovou kabelku, o jaké už dlouho sníte. Všechny naše originální doplňky jsou vyrobeny z pravé kůže a jsou navrženy tak, aby splnily nároky i těch nejnáročnějších zákazníků. Vybírejte z široké škály barevných provedení i velikostí. Nabízíme několik kolekcí dle vašeho stylu:

Kolekce Art

Nebojte se vystoupit z davu! Díky propojení dvou uměleckých technik – grafiky a malby získáte jedinečnou designovou kabelku, která se prodává v limitovaných sériích.

Kolekce Exklusiv

Pochlubte se s novou designovou kabelkou z této výjimečné kolekce, na jejíž výrobu jsou používány prvotřídní ušně Hermes. Tato lisovaná a ručně malovaná kůže s plastickým vzhledem vám přinese originální kabelku, která se vyrábí v omezeném počtu kusů.

Kolekce Elegant

V této oblíbené kolekci najdete designové kabelky pro každou příležitost. Slaďte svou novou designovou kabelku z této kolekce s dalšími koženými doplňky, jako jsou peněženky, opasky, klíčenky či pouzdra. Výsledný efekt tak bude dokonalý.

Kolekce Diplomat

Buďte styloví i na cestě do práce! Tato kolekce cílí především na manažerskou módu. Na své si tu přijdou i pánové. Kvalita a jednoduché linie potěší každého vyznavače jednoduchosti a elegance.

Kolekce Sport

Výrobky z této kolekce se hodí i pro vaše volnočasové aktivity. Nová designová kabelka, batoh či ledvinka z této kolekce laděné do přírodních barev se tak stanou vhodným doplňkem pro vaše vycházky či menší výlety.

Chci si vybrat novou kabelku