776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Dámská aktovka na každé jednání

8.4.2016

Pokud se chystáte na pracovní či obchodní schůzku, první dojem dělá hodně. Upravený zevnějšek je samozřejmostí a kvalitní doplňky podtrhnout celkový vzhled. Business etika je součástí každého podnikání, a tak svým vzhledem reprezentujete i celou firmu. Přijít na jednání a vytáhnout dokumenty z igelitky je obrovské faux paus, proto je kvalitní kožená aktovka jasnou volbou. Pojďte se podívat, z čeho můžete vybírat. 

Kožená dámská aktovka je na celý život

Stejně tak, jako dostanou slečny v tanečních své první plesové psaníčko, při vstupu do dospělosti je kožená dámská aktovka skvělým nadčasovým dárkem. Mladá slečna ji poprvé využije na maturitní zkoušce a pak i na další vysokoškolských zkouškách a státnicích, kde je společenské oblečení samozřejmostí.

Jakmile se vydá na první pohovor, kožená aktovka pro ni bude skvělým společníkem, ve kterém bude ukrytý životopis a i následně aktovku užije při svých pracovních schůzkách.

Kůže je nadčasovým materiálem s dlouhou životností a při dobré péči se kožená aktovka stává doplňkem na mnoho let. Bude vás tak skvěle reprezentovat na každém jednání.

Dámská černá aktovka je evergreenem

Černá dámská aktovka je nadčasová a při výběru vhodného střihu nikdy nevyjde z módy. Navíc černou můžete kombinovat s jakoukoliv další barvou. Pokud vám přijde černá ponurá, můžete zvolit useň s plastickými vzory, které jednotlivý černý povrch zpestří nebo s elegantní koženou linkou z jiné barvy.

 Více aktovek v e-shopu

Nebojte se extravagance

Elegance však nemusí být jen černá. V nabídce Hajn naleznete i barevné variace, kdy velmi efektně vypadá spojení hladké a Hermes kůže, která pochází ze špičkových italských koželužen a vynikají jedinečnými vzory a barevnými kombinacemi.

Dárek, který vydrží

Vyberte si v e-shopu nebo v kamenných prodejnách a potěšte slečnu či dámu kvalitním dárkem. Samozřejmě, že má Hajn ve své nabídce i luxusní aktovky pro pány – pojďte se inspirovat! Pokud si nejste jisti výběrem, můžete darovat také dárkový poukaz. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!