776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Dámské a pánské kožené rukavice patří ke každé zimní výbavě!

3.2.2020

Záleží vám na stylu a eleganci za každého počasí? Pořiďte si nové dámské či pánské kožené rukavice, které zahřejí a zároveň skvěle podtrhnou váš denní outfit. Jedná se o nadčasový doplněk, se kterým ve světě módy rozhodně nešlápnete vedle!

Vybrat kožené rukavice

Dámské kožené rukavice potěší každou dámu

Všechny to dobře známe. Jakmile převezme nadvládu paní zima, stane se jednou z našich priorit komfort tepla. O naše ruce pečujeme po celý rok. Svědomitá manikúra, nejrůznější krémy i zábaly, které mají za cíl jediné – darovat nejlepší péči našim rukám, kterým vděčíme za tolik. Vždyť je používáme neustále a vystavujeme nejrůznějším vnějším vlivům. Krásné nehty a hebké ručky jsou nejen vizitkou každé ženy, ale jsme na ně citlivé, takže si zaslouží jen to nejlepší. Dámské kožené rukavice v zimním období zahřejí vaše ruce a zároveň je ozdobí.

Pánské kožené rukavice ocení každý gentleman

I pánové, kteří o sebe dbají, nesmí zůstat v péči o ruce pozadu. Už dávno nevládne ten trend, v němž byly suché a opracované ruce u mužů přitažlivé. Naštěstí žijeme v době, kdy ženy ocení příjemné pohlazení od jemných rukou, což nám jasné napovídá, že náš protějšek o sebe pečuje a jeho zevnějšek mu není lhostejný. Proto pánské kožené rukavice získaly na oblibě a to nejen mezi modely či manažery. Každý muž ocení tento doplněk, který o něm prozrazuje nejen jeho vkus, ale i praktičnost.

Vyladěné dámské a pánské kožené rukavice

Kožené dámské a pánské rukavice jsou stylovým doplňkem. Dávno už se nevyrábí pouze v konzervativním černém nebo hnědém provedení, jak tomu bylo dříve. Můžete si vybrat barvu, která se vám líbí a bude ladit s ostatními vašimi doplňky jako je kabelka či kožená taška. Dámské a pánské kožené rukavice jsou vhodné pro každou příležitost. Hodí se ke stylové městské bundě i k elegantnímu kabátu. Dojem s nimi uděláte na večírku i na cestě do práce. A hlavně, kožené doplňky nestárnou a vždy budou in!

Kvalitní dámské a pánské kožené rukavice

Hýčkejte své ruce a vsaďte na kvalitu. Dámské či pánské kožené rukavice se stanou vaší druhou kůží, proto si dejte při výběru záležet. Ruční a pečlivě odvedenou práci ocení i ti nejnáročnější zákazníci. Kvalitní doplňky z pravé kůže vám budou dělat radost roky bez vnějších známek opotřebení, tudíž se vám vyplatí dát jim přednost před levnějšími napodobeninami. Dbejte také o to, abyste zvolili tu pravou velikost a padly vám jako ulité. Proto je nejvhodnější vyzkoušet si je osobně v kamenných obchodech. Neváhejte a potěšte sebe i své ruce co nejdříve, vždyť zima je již v plném proudu.

Kvalitní rukavice