776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Dámské letní kabelky nejen na dovolenou

7.6.2017

Letní večerní procházky po městě i kolem řeky, promenády v přímořském přístavu či prázdninový výlet s rodinou – tyto příjemné chvilky se neobejdou bez dámské letní kabelky, do které schováte všechny nezbytnosti od klíčů, peněženky, přes doklady až po telefon. Pro léto 2017 vytvořil Hajn novou letní kolekci...

Letní kabelka pro rok 2017

Nejnovějším kouskem z dílny v Borohrádku je světlá letní kabelka, která splňuje všechny požadavky našich zákaznic.

  • Světlé barvy skvěle doplňují pastelové i barevné oblečení
  • Dlouhý popruh umožňuje pohodlné nošení „na pošťáka“
  • Veškeré kapsy uzavíratelné na zip
  • Měkká kůže je příjemná na dotek
  • Pečlivé zpracování v každém detailu
  • Jednoduchý univerzální střih doplňuje decentní přívěšek
  • Lehká, moderní, nadčasová
letni-kozena-kabelka

Chci do e-shopu

Pohodlná letní kabelka přes rameno

Modely crossbody či „na pošťáka“ patří u našich zákaznic k populárním. Tento oblíbený model má dlouhý popruh, díky kterému se kabelka nosí pohodlně křížem přes tělo. Popruh má také nová letní kabelka přes rameno, díky čemuž máte za každé situace volné ruce.

Hravé i elegantní střapatý přívěšek

Víme, že v jednoduchosti je krása, proto se jednoduché a nadčasové linie prolínají ve všech kolekcích Hajn. Tento letní model jsme však chtěli oživit něčím hravým, co by symbolizovalo volnost léta a prázdninovou hravost. Z několika návrhů jsme nakonec zvolili ozdobný střapatý přívěšek, který kabelku elegantně doplňuje. A pokud se vám třásně nehodí? Jsou opatřené karabinkou, a tak je lehce z kabelky sundáte.

 

Světlé kožené kabelky v létě frčí

Léto hraje všemi barvami, a pokud si nevíte rady s kombinací strakatého oblečení a kabelky, zvolte bílou barvu, která se ladí téměř se vším. Koženou bílou kabelku však užijete po celý rok, proto by ve vašem šatníku neměla chybět.

Je bílá na váš vkus moc zářivá? V takovém případě nejspíš upřednostňujete přírodní barevné tóny. Zaujal vás letní béžový model se střapcem nebo si spíše vyberete tradiční hnědou kabelku?

Nakupte v e-shopu či v kamenných prodejnách

Pokud vás kabelka oslovila, udělejte si radost hned teď a pořiďte si ji z pohodlí domova snadno z e-hopu. Jestliže si ji chcete prohlídnout na vlastní oči, navštivte kamenné prodejny. V každém případě vám rádi s výběrem poradíme na dálku i osobně. Pro více podrobností nás neváhejte kontaktovat.