776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Dámský batoh ochrání váš notebook

3.7.2018

Dávno je pryč doba, kdy po ulicích chodili s přenosnými počítači pouze pánové. Dámy, jestli s sebou nosíte často notebook, jistě se obáváte o jeho bezpečí. V tom případě je pro vás ideálním řešením dámský batoh na notebook. Ten vám totiž nikdy nesklouzne z ramene. A každý moc dobře víme, jak nepohodlně se nosí v ruce nebo na jednom rameni.

Kožený batoh na notebook

V dnešní technologiemi nabité době vlastní nějaký přenosný počítač téměř každý. A jelikož se na něm člověk stal téměř závislý – potřebuje ho do školy, do práce a někdo se bez něj neobejde ani na dovolené – je zkrátka nutné ho v něčem přenášet. A právě kožený batoh na notebook je dokonalým řešením.

Batohy v e-shopu

Dámský batoh na notebook Hajn

Batohy na notebook šetří vaše záda

Sami jistě víte, jak brzy vás začne bolet rameno, pokud na něm nosíte notebook. Ani přehazování si ho z jednoho na druhé moc nepomáhá. Díky „vynálezu“ jako jsou batohy na notebook budete mít navíc volné ruce, takže s ním klidně můžete jezdit na kole nebo si zajít na nákup. Překážet vám nebude.

Naše batohy na notebook se pyšní skvělým designem

Batohy na notebook od Hajnu patří navíc k designován kouskům vypadajícím opravdu stylově. Podívejte se sami. Na pohled totiž nepoznáte, že se uvnitř může skrývat přenosný počítač, takže nejsou takovým lákadlem pro zloděje.

Ke koženému batohu na notebook patří kupa kapes

Vnitřní prostor koženého batohu na notebook ve formátu A4 vyplňuje podšívka s logem naší firmy Hajn. Zavírání je na zip. Vnitřní výbava se skládá z hlavní separace, zipové kapsy na zadním díle, vnitřní kapsy, pouzdra na adaptér a pouzdra na myš. Lze ho nést jak v ruce, tak samozřejmě na zádech pomocí nastavitelných řemenů.

Dámský batoh na notebook je z pravé hověziny

Vybrat si můžete hned z několika barev. Samozřejmě, že každý náš dámský batoh na notebook je vyroben z pravé hovězí kůže. Kvalita pro nás vedle designu hraje hlavní roli.

Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat nebo nás navštivte v jedné z našich kamenných prodejen v Hradci Králové, Borohrádku nebo v Pardubicích.