776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Dámský pásek je třešničkou na dortu každého modelu

26.9.2018

Dámský kožený pásek je jedním ze základních módních doplňků, které má, nebo by alespoň měla mít, ve svém šatníku každá. Je to totiž úžasně kombinovatelný kousek, který váš outfit povýší o několik tříd výš. Navíc ho nemusíte nosit jenom ke kalhotám, ale skvěle se hodí i k sukni nebo šatům.

Dámské pásky si pohrají s vaší postavou

Dámské pásky už dlouhou dobu neslouží jenom k tomu, aby nám nepadaly kalhoty. Když se s nimi naučíte pracovat, stanou se také velmi stylovým doplňkem. Dokáží totiž každý model proměnit, zvýraznit a ještě jako bonus umí potlačit některé nedostatky.

3 možnosti, kde nosit dámský opasek

Základním problémem dámského opasku bývá otázka, kde ho přesně nosit? V potaz byste měla brát především tvar vaší postavy.

1. Nad pas
Je to sice nepohodlné, ale efekt je dokonalý. Tomuto místu se však raději vyhněte, pokud jste silnější a máte větší bříško.

2. Do pasu
Zde skvěle zdůrazní vaše ženské křivky. Slušet bude jak dámám hubeným, tak i těm, které mají trošku větší bříško. Pokud jste však maličká, raději zvolte jiné umístění.

3. Na boky
Slušet bude i menším postavám, pár kilo navíc také nevadí.

svatební kabelka

Kožené pásky v e-shopu

Na krásný dámský opasek se mrkněte do našeho e-shopu

Pokud jste právě zjistila, že vám kvalitní dámský opasek chybí, podívejte se do našeho e-shopu, ve kterém jich najdete hned několik. Vybrat si můžete z mnoha barev, a to jak klasických, tak i metalických, s nimiž doslova zazáříte.

Kvalitní kožené dámské pásky jedině od Hajnu

Všechny dámské pásky od Hajnu jsou vyrobeny z kvalitní hladké hovězí usně. Řezaná hrana je očištěna, obroušena a zabarvena, takže jsou opravdu krásné ze všech stran. Spona je samozřejmě uzpůsobena tak, aby bylo možné pásek libovolně zkracovat. Jeho délku přizpůsobíme vaší postavě přímo na míru.


V případě dotazů či rad nás neváhejte kontaktovat a my vám rádi pomůžeme.