776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Dárky pro fanoušky Sparty

20.10.2017

Sparta, jó Sparta…Pokud jste zapálenými fanoušky tohoto fotbalového týmu, určitě vám udělá radost nová kolekce rodinné firmy Hajn zaměřená právě na tento sportovní klub. Navíc teď, když se blíží Vánoce, vám může posloužit i jako inspirace na dárky pro fanoušky Sparty. Každý skalní fanoušek bude nadšený.

Peněženka Sparta v typických barvách

Na výběr máte hned několik možností. Určitě nemůžete šlápnout vedle, pokud vyberete naši peněženku Sparta. Ta je vyvedená v typických sparťanských barvách (modré, žluté a červené) doplněných o písmeno S.

Peněženka je vyrobena z kvalitní hladné hovězí usně, která je probarvená, takže lépe vynikne kresba kůže. Vnitřní prostor peněženky vyplňuje podšívka v černém odstínu a obsahuje přihrádku na bankovky, kapsu na kovové mince, skrytou kapsu a tři přihrádky na vizitky a kreditní karty.

Firma Hajn nabízí také peněženku Sparta ve dvou variantách dolarovky, které jsou ve stejném designu.

peněženka sparta

Chci Sparta peněženku

Taška přes rameno s motivem klubu Sparta

A to není všechno. Firma Hajn myslela i na fanoušky, kteří potřebují kabelu, takže do své nabídky zařadila i koženou tašku přes rameno Sparta. Ta je rovněž ve stejném designu, takže se skvěle doplňuje s peněženkami. A jako bonus navrch lze zakoupit i pánský opasek s logem Sparty, přívěsek na klíče, kasírku a pouzdro na kasírku.

Chci koupit Sparta kabelu

Nejen dárky pro fanoušky Sparty, ale i Slavie či Bohemians

Nebo máte radši Slávii? Ani na vás firma Hajn nezapomněla. V její nabídce totiž najdete nejen dárky pro fanoušky Sparty, ale také Slavie. O nich si můžete přečíst zde. Dalším kubem, pro který rozšiřujeme kolekci, je Bohemians.

Pokud fandíte ještě jinému klubu a chtěli byste mít třeba právě peněženku nebo tašku v jeho stylu, budeme rádi, když nás kontaktujete.