776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Dárky pro slávisty

15.10.2015

Každému fanouškovi udělá radost dárek v barvách jeho oblíbeného týmu, a proto Hajn připravil speciální kolekci, tentokrát pro fanoušky Slávie. Kožené výrobky jsou zhotovené v tradičních barvách a nechybí ani červená hvězda. Dárky pro slávisty z Hajnu jsou praktické, kvalitní a jistě udělají radost každému fandovi!

Příběh výrobků pro slávisty

Nápad na kolekci pro slávisty vznikl v Borohrádku v koženářské dílně, kde se mezi zaměstnanci sešlo několik fanoušků tohoto týmu. Jeden krátký rozhovor se najednou odehrával na papíře, na kterém se to hemžilo nápady, jak symbol Slávie zakomponovat do jednotlivých výrobků. Po několika návrzích byl výsledek na světě.

Jako první spatřila světlo světa kasírka a hned po ní opaskové pouzdro na kasírku. Do třetice byla vyrobena ve sparťanských barvách klasická peněženka. Stejně jako ostatní výrobky, tak i tato kolekce je vytvořena z kvalitních italských usní, ze kterých jsou v Borohrádku podle originálních šablon připravované jednotlivé výrobky.

 dárky pro slávisty

Peněženka Slávie

Peněženka v barvách Slávie je praktickým pomocníkem, který vám přehledně uskladní bankovky i doklady. Hovězí useň je odolná vůči každodennímu použití a časem získává krásnou patinu. Mějte peněženku v barvách vašeho oblíbeného týmu všude s sebou a fanděte na každém kroku! V tomto stylu nabízí Hajn i oblíbenou tzv. dolarku.

Kde kolekci pro slávisty seženete?

Vše naleznete z pohodlí domova na jedno místě, a to v e-shopu Hajn, kde nalezte kasírky, pouzdra i peněženky. Pokud fandíte jinému klubu a chcete mít luxusní doplněk v jiném provedení, neváhejte nás kontaktovat! Díky zakázkové výrobě vám vyrobíme kožené doplňky přesně podle vašich představ!