776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Kabelka s třášněmi – hit letošního roku

9.11.2017

Chcete něco trochu hippie, retro, kousek od indiánů nebo z country a přitom stále preferujete přirozenost a ženskost? Pak je vaším šálkem kávy právě hit letošního roku -  boho styl. A jeho naprostým základem, který musíte mít, je kabelka s třásněmi. Firma Hajn samozřejmě jde ruku v ruce s aktuálními trendy, a proto tyto kousky najdete i v naší nabídce.

Třásně - základ nejen boho stylu

Ačkoliv boho styl patří spíše k létu, kabelka s třásněmi nikoliv. Firma Hajn totiž třásně využívá jen střídmě, takže budete stylová po celý rok. Protože boho je nejen momentálně moderní, ale také velice nadčasová móda.

Dárek pro manželku? Zkuste kabelku s třásněmi

A jelikož je právě doba největšího nákupního šílenství v roce a vaše druhá polovička určitě tápe, co vám má nadělit pod stromeček, můžete ho nasměrovat právě na naše internetové stránky. Každý muž totiž stoprocentně ocení tip na dárek pro manželku a volnočasová kabelka s třásněmi bude jistě dobrou volbou.

 

Kabelky přes rameno s třásněmi zdobí střapec

S výběrem kabelky přes rameno s třásněmi od firmy Hajn rozhodně nešlápnete vedle. Všechny jsou totiž vyrobeny z kvalitní broušené hovězí usně. Kabelky, které jsou uzavíratelné zipem a opatřeny jedním nastavitelným plochým řemenem přes rameno, zdobí kožený přívěsek – střapec.

Vybrat si můžete hned z několika odstínů barev - a to buď bez potisku nebo s potiskem. Ve spolupráci s našimi designéry jsme zvolili barvy kabelek přes rameno s třásněmi tak, aby si každý přišel na své.

Prohlédnout další kabelky

Kabelka s třásněmi potěší

Pokud vás kabelka s třásněmi zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Svoji budoucí majitelku zaručeně potěší. A pokud zrovna nejste příznivcem boho stylu, jistě vás zaujme jiná kabelka z našeho bohatého výběru. Těšíme se na vás na našich prodejnách.