776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Ke každému výčepnímu patří kožená zástěra

25.10.2018

Víte, jak poznáte správného výčepního? A není to jenom podle precizně natočeného piva, i když to je samozřejmě také zásadní. Pokud tipujete, že podle kožené zástěry, uhádli jste. Ta je totiž hlavním symbolem tohoto tradičního českého povolání.

Výčepní v kožené zástěře vypadá dobře a čistě

Výčepní v kožené zástěře totiž dotváří image celého podniku, proto by už na první pohled měla být kvalitní a odolná. Její funkce je totiž také praktická. Především má chránit oblečení před ušpiněním a mokrem. A obojí se v tomto povolání přihodí velmi snadno. Špinavá zástěra může dokonce zákazníky odradit.

Chci nezávazně poptat 

Kožená zástěra přímo na míru

Rodinná firma Hajn proto mimo jiné nabízí i možnost ušití kožené zástěry, která je velmi odolná. Jedná se o zakázkovou výrobu na míru, takže její finální podoba je jen a jen na vás. Už jsme několik kusů vyrobili, takže se můžete inspirovat na našem Facebooku.

Naše kožená zástěra je z pravé hověziny

Kožená zástěra je samozřejmě vyrobená z pravé hovězí usně, a to ze štípenky. Jedná se o spodní vrstvu kůže, která zbyde po odříznutí lícové strany je na dotyk semišová. Logo a ostatní doplňky jsou z hlazenice. Jsme schopni vám nabídnout také různé střihy a barvy.

Pracovní kožená zástěra s logem

Ovšem tím, čím se nejvíce odlišíte od ostatních, je možnost vlastního loga. To dodá naprostou originalitu a specifičnost jak kožené pracovní zástěře, tak i celému vašemu podniku. Logo je totiž možné použít i na jídelní lístky, kasírky a další naše kožené výrobky.

Kožená zástěra už od jednoho kusu

Chtěli byste pouze jednu koženou zástěru třeba pro kamaráda k narozeninám? Ani to není pro nás problém. Jsme schopni zajistit i výrobu jednoho kousku. Při objednání většího počtu je pak výhodnější cena. Kontaktujte nás.