776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Kolekce podzim/zima 2015

22.9.2015

Léto se už nám pomalu, ale jistě končí, tak je ten pravý čas představit naši novou kolekci na podzim a zimu 2015. Hajn pro toto období připravil nejen zcela nové střihy, ale i nové barevné kombinace.

Co Hajn na podzim a zimu připravil?

Kolekce podzim/zima 2015 přináší spoustu nových kousků! Pojďme si je představit.

Unisex taštička

První novinkou v naší kolekci je unisex taštička na doklady a peníze, kterou jsme prezentovali na veletrhu Kabo. Je k ní odjímatelný dlouhý popruh, takže ji můžete nosit přes záda takzvaně na „pošťáka“ nebo si ji lze připnout na pásek a nosit jako mini ledvinku. Další zajímavostí u tohoto kousku je, že bylo naše logo historicky poprvé použito z vnější strany.

Hladké vakovité tašky

Dále pro vás Hajn připravili volnočasovou kolekci hladkých vakovitých tašek připomínající pytel, ušitých z vysoce kvalitní měkké usně. Tašky jsou ideální pro praktické moderní ženy a vejde se do nich vše, co zrovna potřebuje.

Stejně jako u jiných našich kolekcí, jsou tyto tašky k dostání ve třech velikostech od malé, střední až po velkou. Prim u těchto tašek hraje kombinace držadel do ruky a dlouhého popruhu. Můžete je tím pádem nosit klasicky přes rameno, nebo pro větší pohodlí přes záda. Tašky jsou samozřejmě vybaveny z vnitřní strany praktickými kapsičkami na mobilní telefon a jiné drobnosti.

Volbou těchto krásných vakovitých tašek rozhodně nic nezkazíte a navíc můžete zvolit i méně všední barevné kombinace, které ozvláštní váš šatník.

Přesvědčte se o kráse kabelek Hajn na vlastní oči

Pokud máte k našim novým výrobkům jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám výrobky Hajn představíme i v kamenných prodejnách, a to nejen v Borohrádku a Pardubicích, ale nově i v butiku RITZY BAGZ, který sídlí na adrese Hotelu Intercontinental v Pařížské ulici v Praze.