776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Praktická dolarovka

13.3.2016

Muži, na rozdíl od žen, které mají většinou ve své peněžence téměř vše (peníze, doklady, věrnostní kartičky, permanentky na cvičení, náplasti...), potřebují peněženku především a pouze na peníze. A jak u mužů bývá v oblibě, rádi peněženku ukládají do zadní kapsy kalhot. Z těchto důvodů volí muži peněženku zvanou „dolarovka“, která jednoduše splňuje všechny jejich požadavky a v zadní kapse není téměř vidět. 

Peněženka dolarovka aneb síla v jednoduchosti

V přední levé kapse mince, v zadní pravé bankovky a možná se ještě do některé kapsy zatoulala pětikoruna, kterou při nákupu ne a ne najít.

Kalhoty ovšem nejsou peněženkou a pokud chcete peníze po svých kapsách snadno uspořádat, je pro vás ideální peněženka dolarovka.

Dolarovka je jednoduché kožené pouzdro se sponou – kůže ochrání bankovky před poničením v kapse a spona je ve středu uchytí tak, aby se neztratili a při placení se daly lehce z peněženky vyjmout.

To je základ dolarovky.

Dolarovka Hajn

Pro ty, kteří chtějí mít po kupě i drobné, připravil Hajn dolarovky s malou kapsou na přední straně nebo z tzv. klapačkou. Moderní doba však pokročila a pokud chcete u sebe nosit i platební kartu, můžete vybírat z dolarovek s přihrádkou, která velikostí odpovídá právě platební kartě či vizitce.

 

A pokud potřebujete mít pěkně pohromadě srovnané i doklady? Na ty je určená dokladovka, která je vyrobena také z kvalitní hovězí usně.

Potřebujete ve své dolarovce ještě více přihrádek? Tak právě pro vás je určena dvojitá dolarovka, který nabízí ještě více místa.

Pánská kožená dolarka značky Hajn

Pánská kožená dolarka či dolarovka Hajn pochází z české dílny v Borohrádku. Na výrobu je použita italská hovězí useň, která zaručuje dlouhou životnost této malé, ale praktické peněženky. V nabídce máme jak oblíbené klasické dolarky, tak dolarky se speciálním motivem pro fanoušky Slávie, Sparty či fotbalového klubu Bohemians. Podívejte se do našeho e-shopu a v přídě speciálních přání (například vyražení iniciálu) nás neváhejte kontaktovat.