776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Kožená kapsa na opasek

23.3.2016

Kožená kapsa na opasek je většinou součástí pánských doplňků, ale některé modely jistě uvítají i ženy. Nemusíte mít na zádech baťůžek nebo přes rameno popruh od kabelky či kabelky, všechny důležité věci snadno ukryjete v kapse, kterou jednoduše navléknete na opasek u kalhot. Budete mít tak neustále volné ruce a přitom vše potřebné u sebe.

Kožené pouzdro na opasek

Kožené pouzdro na opasek se skládá z velké a malé kapsy, dále ze spony a poutka k přidělání k opasku. V nabídce značky Hajn naleznete pouzdra různých rozměrů, do kterých pohodlně ukryjete dokladovku, peněženku, klíče, telefon a další nezbytnosti.

Použití je zcela snadné – svůj oblíbený opasek protáhnete poutky pouzdra a připevníte k pasu. K těmto pouzdrům existuje ještě alternativa v podobě ledvinky, kdy je již kapsa s opaskem pevně spojena.

Pokud vám pouzdro na opasek již nestačí a potřebujete více prostoru, můžete vybírat z oblíbených pánských etue, které již nejsou na opasek, ale mají poutko pro držení v ruce.

 Kožená taška na opasek Hajn

Pouzdra z Hajnu

Kožené pouzdro na opasek značky Hajn je vyrobené z italské hovězí usně a kvalitního kování. Celá ruční výroba však probíhá v Borohrádku nedaleko Hradce Králové. Nabídku si můžete prohlédnout jak v e-shopu, tak v kamenných prodejnách.

 Proč si vybrat Hajn?

  • Protože výroba vzniká z tradic a zkušeností, které se budují již po tři generace
  • Protože je základem výrobků poctivá česká ruční výroba z kvalitních materiálů
  • Protože získáte originalitu výrobků a osobní přístup celé firmy

Pokud máte speciální přání a chcete pouzdro vyrobit v jiné barvě nebo ho opatřit monogramem či logem, neváhejte nás kontaktovat. Díky tomu, že celá výroba probíhá v České republice, můžeme flexibilně reagovat na vaše přání.