776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Kožená klíčenka má co nabídnout

9.1.2018

Sháníte pořád klíče? Zaboha je nemůžete najít v přeplněné kabelce, když zrovna nejvíc spěcháte nebo máte plné ruce? Bydlí u vás doma skřítek, který vám je vždycky někde schová? Tyto nepříjemné situace vám může výrazně omezit koupě kožené klíčenky od Hajnu.

5. důvodů, proč potřebujete koženou klíčenku

Řeknete si: „Taková zbytečnost, kterou nosila možná kdysi moje babička. To nepotřebuju.“ Ale než tu myšlenku zavrhnete, připomeneme si 5 důvodů, proč je kožená klíčenka od Hajnu parádní vychytávka, která vám v mnohém usnadní život.

1.Hledání
Pokud nemůžete najít klíče, s klíčenkou je najdete snáze. Je totiž větší, takže se lépe hledá, a tak snadno někam nezapadne. I v kabelce ji nahmatáte snadněji.

2. Zábava
Zejména rodiče malých dětí mohou považovat klíčenku téměř za spásu. Každá máma nebo táta znají situace, kdy se dítě třeba v krámě nebo u lékaře nudí, brečí či vzteká. Zkuste mu dát do rukou klíčenku a uvidíte, že se krásně zabaví.

kožená klíčenka

3. Praktický doplněk
Kožená klíčenka od Hajnu je také skvělým designovým doplňkem, do kterého lze klíče schovat, takže vám nepoškrábou třeba telefon.

4. Drobnosti
Nechce se vám s sebou tahat kabelka? Kožená klíčenka může sloužit i jako taková mini kabelka, do které schováte pár drobností.

5. Tip na dárek
Kožená klíčenka od Hajnu je také dobrým tipem na malý, stylový i praktický dárek, který každého jistě potěší a vy za něj neutratíte balík.

Chci klíčenku z e-shopu

Kožené klíčenky z kvalitní hovězí usně

Všechny kožené klíčenky od firmy Hajn jsou vyrobené z kvalitní měkké hovězí usně a uzavíratelné na zip. Obsahují vždy hlavní přihrádku a kožené poutko s kovovým kroužkem na klíče. Některé modely mají také na předním díle zipovou kapsičku. Každý si z naší nabídky vybere tu pravou pro sebe.

 

Potřebujete klíčenku se jménem?

Pokud byste chtěli klíčenku se jménem nebo potřebovali poradit s jejím výběrem, stačí nás kontaktovat nebo navštivte jednu z našich kamenných prodejen.