776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Moderní dámské peněženky jsou velké a červené

13.8.2018

Stejně jako cokoliv jiného, i peněženky podléhají módním trendům. A zatímco kabelek máme každá doma hned několik, pokud pomineme zvláštní příležitosti, většinou nosíme peněženku jenom jednu. Proto musíme dbát na to, aby ona vyvolená dámská peněženka byla moderní a snadno kombinovatelná.

Kvalita a design jsou pro moderní peněženky to hlavní

U peněženky je kladen důraz nejen na design, ale také hlavně na kvalitu. Není se čemu divit, potřebujeme ji hlavně z ryze praktických důvodů. Kožené moderní peněženky od Hajnu vyrobené z pravé hověziny jsou velmi oblíbené právě pro kvalitní provedení, vzhled i dlouhou životnost.

Moderní dámské peněženky Hajn

Pokud hledáte moderní dámské peněženky, mrkněte na naše novinky. Obecně nejoblíbenějším typem je velká červená dámská kožená na zip. Proto jsme jich pro vás v různých odstínech této barvy (a i několika dalších) zhotovili hned několik.

moderní dámská peněženka Hajn

Vstupte do e-shopu

Do našich dámských peněženek se vejde všechno

Naše nové moderní dámské peněženky typu penál jsou ušity z pravé hovězí kůže a opatřeny uzavíratelným kovovým zipem. Pokud s sebou obvykle nosíte mnoho dokladů, karet, a různých papírků, potěší vás její prostornost. Pyšní se totiž čtyřmi přihrádkami na bankovky, jednou zipovou kapsou na mince, dvanácti kapsičkami na vizitky a dvěmi plochými kapsami na dokumenty.

 

Moderní dámské peněženky jsou a budou oblíbené

V případě těchto moderních dámských peněženek však nejde jenom o aktuální trend, ale o jejich dlouhodobou popularitu. Výhodou je, že ty velké poskytnou vám a vašim penězům větší pohodlí, malé se zase lépe vejdou do kabelky nebo do kapsy. Ovšem nakonec lidé stejně obvykle dávají přednost těm větším.

Líbí se vám naše peněženky?

Pokud máte dotazy nebo potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám s výběrem moderních peněženek pomůžeme. Pokud upřednostňujete osobní kontakt nebo je chcete vidět na vlastní oči, navštivte nás v jedné z našich kamenných prodejen v Hradci Králové, Pardubicích nebo Borohrádku.