776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Módní přehlídky Hajn 2015

30.11.2015

Dokonalým doplňkem krásné ženy je luxusní kabelka. To platí již spoustu let a podzim 2015, který byl v Hajnu ve znamení módních přehlídek, tuto pravdu potvrdil. Proběhly tři módní přehlídky, kde byla představena nová kolekce a nejnovější trendy. Pojďte se podívat, co vše bylo bylo k vidění a na co se můžete těšit!

Co bylo na módních přehlídkách k vidění?

Nejrozsáhlejší přehlídka se konala v říjnu v Kostelecké Lhotě, kde byla k vidění práce českých návrhářů a originální ruční výroba.

Módní show začala přehlídkou luxusního spodního prádla WERSO, dále bylo k vidění malované hedvábí, jehož autorkou je Eva Jurčíková a jemná práce z Krajkářské školy Vamberk. Velká část se ovšem věnovala Martině Loufkové (Krejčovský salon ZUJI mode) ve spojení s krásnými koženými doplňky Hajn a šperky Lenky Vernerové.


Díky tomu vznikl dokonalý celek, který stal harmonickou originální módní show. Letošní novinkou Hajn jsou jistě kůže v sytých barvách – oranžová, fialová, zelená, azurově modrá či rudá. V těchto kombinacích mohli příznivci módy vidět nejen jedinečné kabelky se šperky a páskem, ale také ručně malovaná kabelky, které pro tuto kolekci připravovala Veronika Janoušková. Nezapomnělo se ale ani za oblíbené evergreeny, kdy část přehlídky patřila klasickým kabelkám v černé či bílé barvě nebo v přírodních odstínech.

Kolekce z pytloviny

Prostor věnovaný kolekci Art zaujal také neobvyklým zpracováním oblečení, které modelky předváděly – Martina Loufková vytvořila kolekci z pytloviny, která díky decentnímu zpracování vytvořila prostor, aby vynikly umělecké kabelky Hajn.


V listopadu proběhla přehlídka kabelek Hajn v Rychnově nad Kněžnou a také v AFI PALACE Pardubice.

Vyberte si kabelku podle nejnovějších trendů

Zaujala vás některé z kabelek? Podívejte se do e-shopu a vyberte si svoji favoritku z pohodlí domova. Pokud svůj vyhlídnutý kousek nenajdete, neváhejte nás kontaktovat.