776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Nová kolekce 2015

31.7.2015

Máme pro vás dobrou zprávu, právě jsme zahájili prodej nových modelů originálních kabelek. Jako všechny naše kousky jsou vyrobeny z nejkvalitnější italské usně a jsou ručně ušity u nás v Borohrádku. Kabelky jsou z kolekce Elegant v krásné pudrovo-béžové barvě, na všechny byla použita probarvovací tamponovací technika, aby ještě více vynikla textura kůže.

Proč právě pudrovo-béžová řada?

Stejně jako bílá a černá je nadčasová, univerzální a hodí se k jakémukoliv outfitu. Díky její tlumenosti a nenucenosti je lze kombinovat s výraznějšími barvami či doplňky aniž by celek vypadal přeplácaně. Hodí se pro každodenní běžné nošení i pro formální příležitosti. A zvláště tento rok je nebývale trendy.


A jaké kabelky pro vás máme připraveny?

Malou - vhodnou jak do divadla či na romantickou schůzku. Díky svému praktickému tvaru a vyztuženému dnu i stěnám perfektně drží tvar.

Střední - tato kabelka je uzpůsobená pro běžné nošení. Obsahuje dvě hlavní kapsy, jednu zipovou mezistěnu a vnitřní zipovou kapsu s pouzdrem na mobilní telefon. Pohodlně se do ní vejdou všechny vaše každodenní nezbytnosti.

Velkou - tato kabela luxusního birkinkovského typu existuje pouze v jednom kuse a jedná se o absolutní originál. Vnitřní rozložení je stejné jako u kabelky střední velikosti. Navíc má zipovou kapsu na zadním díle, přihrádku na vizitky, poutka na propisky a odepínací nastavitelný řemen, který umožňuje kabelku nosit křížem (tzv. na pošťáka).

A aby si i sportovněji založené dámy co si na kabelky moc nepotrpí přišly na své, ušili jsme pro ně praktický sportovně-elegantní batůžek z kolekce Sport.