776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Pánská kožená taška jako luxusní doplněk

19.2.2016

Každá móda si žádá své – pokud jdete za sportem, je textilní taška vhodnou volbou. Po většinu času však potřebujete tašku či zavadlo, které vás bude dobře reprezentovat na schůzkách a stane se doplňkem i ve volných chvílích, kdy vyrazíte za zábavou. Právě tyto požadavky splňuje pánská kožená taška, která by měla být praktický i luxusním doplňkem každého muže.

Kožená taška do ruky i přes rameno

Kůže má tu výhodu, že je nadčasová a při správné údržbě má dlouhou životnost. Pokud tedy vložíte investice do kožené tašky, která se hodí do ruky či přes rameno, získáte tak kvalitní doplněk, který vás bude provázet na každém kroku. Kůže navíc reaguje na okolní vlivy, a tak může časem získat krásnou patinu.

Ke společenskému obleku je silonový batoh dokonalým faux pas, proto se kožená taška hodí jak pro studenta, který se potřebuje dobře reprezentovat při zkoušce, tak pro všechny muže, kteří mají ve svém šatníku oblek. Stačí jedna dobře zvolená kabela a můžete ji užít nejen ke zmíněnému obleku, ale i k běžnému oblečení.

 

Kožená taška přes rameno – je vůbec potřeba?

Mnoho mužů namítá, že tašku či kabelku nepotřebuje, že by do ní neměl co dát. Jak to pak ale vypadá v praxi? Muž má v zadní kapse kalhot peněženku, v levé přední kapesník a v pravé přední velký dotykový telefon a přemýšlí, kam dá klíče od bytu. Takových plných kapes může mít v kapsáři babička Boženy Němcové nebo Krteček v modrých kalhotách, ne však muž v 21. století, jehož kalhoty pak působí jaksi zdeformovaně.

 

Kožená taška přes rameno nemusí být velká, aby schovala všechny nezbytnosti, když muž vyrazí z domu. Je elegantním a praktickým řešením, jak pobrat na cestu všechny nezbytnosti a navíc ještě módním doplňkem.


Kožená taška na notebook

Hajn má ve své nabídce také kožené tašky na notebook, které mají v sobě všité přihrádky na dokumenty, pouzdra na telefon či poutka na tužky. Vhodně navržená taška tak není jen zavazadlem, ale i šikovným pořadačem dokumentů.

Navštivte e-shop nebo některou z kamenných prodejen a vyberte si koženou tašku podle představ!