776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Peněženky doslova jako malované

11.6.2018

Která z nás by nechtěla mít originální peněženku? Skoro každá. Je to totiž ideální doplněk, u jehož výběru můžeme popustit uzdu fantazii a vybrat si něco méně klasického, než jsme zvyklé. Nechte jednoduché modely jednou doma a vyberte si jednu z našich originálních malovaných peněženek.

Peněženky jsou ručně malované

Všechny tyto peněženky od Hajnu jsou ručně malované, přičemž samozřejmě stále dbáme na kvalitu materiálu i jeho precizní zpracování. Stejně jako ostatní naše výrobky jsou i tyto vyrobeny z pravé hovězí kůže.

Ručně malované peněženky jsou originál

Naše ručně malované peněženky jsou vytvářeny buď uměleckou technikou zvanou airbrush, nebo je jejich motiv vytvořen kombinací grafiky a malby. Je jen na vás, které dáte přednost. Peněženky jsou vyráběny pouze v limitovaných sériích v různých barvách od jednoho motivu a vzoru. Zároveň je každá absolutním originálem, takže neexistují dva totožné výrobky.

damska malovana penezenka

Je jen na vás, které dáte přednost. Peněženky jsou vyráběny pouze v limitovaných sériích v různých barvách od jednoho motivu a vzoru. Zároveň je každá absolutním originálem, takže neexistují dva totožné výrobky.

Chci malovanou peněženku

 

Originální peněženka potřebuje ladící kabelku

Pokud toužíte po sladění malované peněženky s vaší kabelkou, můžete si vybrat rovněž malovanou. Společně s jednoduchým oblečením potom dosáhnete perfektního outfitu, který podtrhne vaši osobitost a jedinečnost.

Malované kabelky

Malované peněženky máme i na objednávku

Pokud by byly malované peněženky, na které jste si brousila zuby, už vyprodané, neváhejte nás kontaktovat a my vám je rádi znovu vyrobíme. Pokud byste si přála třeba jiný vzor nebo monogram, i v tom vám rádi vyhovíme.

Výroba malovaných peněženek na Facebooku

Pokud vás zajímá výroba malovaných peněženek, určitě mrkněte na náš Facebook, kde tento proces najdete jak na fotkách, tak i na videu.