776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Růžové psaníčko velí jarním trendům

27.4.2018

Ačkoliv je plesová sezona úspěšně za námi, ani s přicházejícím jarem se určitě neobejdete bez psaníčka. Zajisté vás čeká nějaký večírek, divadlo nebo rande, pro které je jako stvořené. A s kterým budete nejvíc trendy? Zapomeňte na klasické černé, hnědé nebo šedé, hitem letošního roku je růžové psaníčko.

Světle růžové psaníčko od Hajnu

Firma Hajn se samozřejmě snaží jít s dobou, a tak na vaši žádost přidala do své nabídky také světle růžové psaníčko, které si zamilujete na první pohled. Vybrat si můžete prvorepublikové psaníčko s klopou, s uzlíčkem nebo se šperkem. Záleží jen na vás, jakému dáte přednost. Okouzlující budete s každým.

Psaníčko je vyrobené z hověziny

Stejně jako ostatní naše kabelky je i světle růžové psaníčko vyrobeno z pravé hovězí usně, takže se nemusíte bát, že by se vám zanedlouho rozpadlo. Z nového kousku se tak můžete těšit po mnoho let. Za kvalitní materiály i zpracování ručíme.

Světle růžové psaníčko krásně sladíte

Růžová je označována jako barva srdce. Symbolizuje také lásku, náklonnost, oddanost něhu a jemnost. A přesně tak budete se světle růžovým psaníčkem působit i vy. Navíc se hodí téměř ke všem barvám, takže sladit s ní celkový outfit bude hračka.

růžové psaníčko

Růžové psaníčko do ruky

Můžete si také vybrat, zda zvolíte růžové psaníčko do ruky nebo s řemínkem. Tato menší kabelka je mnohem praktičtější, když si ji můžete dát přes rameno. Hodí se tak spíše na sraz s kamarádkou nebo jen tak do města. Zato psaníčko do ruky působí více slavnostněji a využijete ho spíše na ples či do divadla.

Psaníčko i další kabelky vám rádi vyrobíme

Růžové psaníčko od Hajnu je limitovaná kolekce, o kterou je velký zájem, proto se může stát, že tyto kabelky budou v našich prodejnách v Hradci Králové, Borohrádku nebo v Pardubicích vyprodané. Nic se však neděje, kontaktujte nás a my ji pro vás rádi vyrobíme.