776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Nevěsty, nezapomeňte na svatební kabelku

9.5.2018

Už se vám blíží váš den D? Přípravy na svatbu jsou v plném proudu a vy určitě stále přemýšlíte, na co nesmíte zapomenout. Na šaty a boty si určitě vzpomenete, ale může se vám stát, že opomenete svatební kabelku. A jak byste sama zjistila, určitě by vám ve váš vysněný svatební den chyběla.

Kabelka pro nevěstu je pohodlnější

Samozřejmě, že zavěšená do tatínka s ní k oltáři nejspíš nepůjdete. Věřte ale, že později byste ji postrádala. I když si nějakou nezbytnost můžete dát ke svědkyni nebo k mamince, mít svoji kabelku pro nevěstu je mnohem pohodlnější. Nemusíte pořád shánět, kdepak se vám dotyčná zatoulala, ale pověsíte si kabelku třeba na opěradlo u židle a víte, kde ji najdete.

Vstupte do e-shopu

svatební kabelka

Svatební kabelka pro nezbytnosti

Schováte do ní například kapesníčky, občanku, rtěnku, lesk na rty, parfém, mentolové bonbony nebo i pro případ nouze šitíčko či ubrousky. A to je spousta věcí, které už vyžadují vlastní svatební kabelku. Svědkyně toho také potřebuje spoustu, takže alespoň nebude muset tahat na zádech ruksak.

Kvalitní bílá svatební kabelka

Firma Hajn proto myslí i na nevěsty, takže v naší nabídce najdete i bílou svatební kabelku v několika provedeních. Podle barvy šatů si ji můžete vybrat i ve smetanové či slonovinové kosti. Navíc jsou, ostatně jako všechny naše kabelky, vyrobeny z pravé hovězí kůže, takže si koupíte opravdu kvalitní kousek, který vám bude sloužit dlouhá léta.

Kabelka pro nevěstu se hodí ke všemu

Kabelku pro nevěstu s koncem svatebního dne do skříně rozhodně nezavírejte. Byla by to škoda. Její bílá barva je totiž úžasně univerzální, takže ji využijete jak na další slavnostní příležitosti, tak i na běžné nošení třeba s kamarádkou do kavárny. Navíc se vám bude hodit téměř ke každému outfitu.

S výběrem svatební kabelky vám pomůžeme

Jako bonus pak můžete brát to, že kdykoliv si svatební kabelku vezmete, připomene vám váš nejkrásnější den. Pokud potřebujete poradit s jejím výběrem, budeme rádi, když nás kontaktujete a my vám rádi poradíme. Na přání a připomenutí svatebního dne vám na kabelku vyrazíme datum svatby či iniciály novomanželů.