776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Veletrh KABO 2015

18.9.2015

Rok se sešel s rokem a koncem srpna se tradičně v Brně konal třídenní prestižní veletrh KABO. Naše firma Hajn samozřejmě nesměla chybět, jelikož se tohoto veletrhu účastníme dvakrát ročně, a to již po 20 let. KABO je pro nás příjemným místem, kde se setkáváme s našimi stálými zákazníky a sbíráme nové kontakty.

Že vám pojem veletrh KABO nic neříká?
Nevadí, v krátkosti vám ho představíme

Jedná se o přehlídku produktů českých i celosvětově známých návrhářů a výrobců koženého zboží, doplňků a obuvi. Pořádá se současně s veletrhem STYL, kde se předvádějí různé modely, klasickou módou počínaje a plavkami konče. Veletrh STYL a KABO každoročně navštěvují zájemci nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

S čím na veletrh dorazil Hajn?

Tento rok jsme toho měli k představení opravdu hodně. Žhavou novinkou z naší dílny byla unisex taštička z kvalitní usně, kterou lze nosit přes záda takzvaně „na pošťáka“ nebo si ji můžete připnout na pásek a nosit jako ledvinku. Historicky poprvé bylo na tomto výrobku umístěno logo naší firmy na povrchu.


Dále jsme odprezentovali zbrusu novou kolekci tašek z měkké italské usně. Jsou k dostání ve třech velikostech (malá, střední, velká) a ve čtyřech barevných variantách. Na každé tašce zvlášť se objevuje kombinace tmavé a světle zelené, šedé, modré a samozřejmě jsme nemohli opomenout ani nadčasovou variaci černé a bílé. Celou novou kolekci propojuje jeden stylový prvek, a tím je zdobný proužek. Pozornost návštěvníků přitáhla i stávající Art kolekce, kterou jsme rozšířili o další úžasné malované kabelky.

Všechny modely naleznete v našem e-shopu.