776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

HAJN novinky

Dámská kožená ledvinka se opět vrací do módy

11.7.2019

Byly praktické a pohodlné. O čem je řeč? O dámských kožených ledvinkách, které jsou ověřené minulostí a z éry 90. let, kdy byly hitem, se opět vrací do módy. Tentokrát však ve šmrncovnějším zpracování, kvalitní kůži a s láskou vyrobené v České republice.

Ke každému výčepnímu patří kožená zástěra

25.10.2018

Víte, jak poznáte správného výčepního? A není to jenom podle precizně natočeného piva, i když to je samozřejmě také zásadní. Pokud tipujete, že podle kožené zástěry, uhádli jste. Ta je totiž hlavním symbolem tohoto tradičního českého povolání.

Moderní dámské peněženky jsou velké a červené

13.8.2018

Stejně jako cokoliv jiného, i peněženky podléhají módním trendům. A zatímco kabelek máme každá doma hned několik, pokud pomineme zvláštní příležitosti, většinou nosíme peněženku jenom jednu. Proto musíme dbát na to, aby ona vyvolená dámská peněženka byla moderní a snadno kombinovatelná.

Dámský batoh ochrání váš notebook

3.7.2018

Dávno je pryč doba, kdy po ulicích chodili s přenosnými počítači pouze pánové. Dámy, jestli s sebou nosíte často notebook, jistě se obáváte o jeho bezpečí. V tom případě je pro vás ideálním řešením dámský batoh na notebook. Ten vám totiž nikdy nesklouzne z ramene. A každý moc dobře víme, jak nepohodlně se nosí v ruce nebo na jednom rameni.

Dámské letní kabelky nejen na dovolenou

7.6.2017

Letní večerní procházky po městě i kolem řeky, promenády v přímořském přístavu či prázdninový výlet s rodinou – tyto příjemné chvilky se neobejdou bez dámské letní kabelky, do které schováte všechny nezbytnosti od klíčů, peněženky, přes doklady až po telefon. Pro léto 2017 vytvořil Hajn novou letní kolekci...

Nová prodejna Hajn v Hradci Králové

14.10.2016

Pro všechny milovníky krásné kožené módy máme skvělou novinu! Dvě kamenné prodejny brzy doplní třetí – po Borohrádku a Pardubicích otevře Hajn další prodejnu v novém Auparku v Hradci Králové. Veškeré přípravy jsou v plném proudu a do otevření zbývá ještě několik týdnů, ale již nyní můžete nahlédnou pod pokličku a zjistit, co se chytá. 

Hajn na veletrhu KABO 2016

19.9.2016

Ani letos jsme si nenechali utéct Mezinárodní veletrh módy, zaměřený na kabelky a boty, KABO 2016. Každý rok na konci léta Brno hostí módní značky z České republiky, Slovenska a zemí střední a východní Evropy, aby vznikla možnost prezentovat nové kolekce, představit poslední módní modely a především se vytvořil prostor pro střetnutí poptávky a nabídky návrhářů a obchodníků. 

Kolekce léto 2016 - patchwork a kabelky

20.7.2016

Máme tolik krásných usní! Přemýšleli jsem tedy, jak je zpracovat, abyste měli jejich ochutnávku v dokonalé kombinaci. A pak přišel nápad - vzpomněli jsme si na starodávnou techniku zvanou patchwork, pro které je typické sešívání menší kousků látek a ozdobný steh. A kabelky ve stylu patchwork jsou na světě! Pojďte se na novou kolekci léto 2016 podívat.

Hajn v roce 2015 a vize 2016

19.1.2016

Hajn v roce 2015 určitě nelenošil! Byly připravené dvě kolekce, mohli jste navštívit několik módních přehlídek a samozřejmě nechybělo ani KABO.  Pro pohodlné nakupování byly spuštěné nové stránky i s přehledným e-shopem a abyste se o firmě Hajn dozvěděli co nejvíce, nechyběly ani pravidelné články a aktuality na Facebooku. A co chystá Hajn do roku 2016? Pojďte se podívat, na co se můžete těšit!

Módní přehlídky Hajn 2015

30.11.2015

Dokonalým doplňkem krásné ženy je luxusní kabelka. To platí již spoustu let a podzim 2015, který byl v Hajnu ve znamení módních přehlídek, tuto pravdu potvrdil. Proběhly tři módní přehlídky, kde byla představena nová kolekce a nejnovější trendy. Pojďte se podívat, co vše bylo bylo k vidění a na co se můžete těšit!

12