776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1936
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Krása kůže

Batoh jako kabelka? Objevte jedničku mezi aktuálními módními hity!

22.7.2019

Určitě jste i vy kolem sebe zaznamenali stoupající popularitu tzv. městských batohů. Tisíce žen si tuto novinku oblíbily natolik, že jejich kabelky odpočívají doma. Jedná se o trendy kousek, který může skvěle doplnit váš denní outfit. Odhalte i vy kouzlo tohoto doplňku a vyberte si svůj nový batoh, jenž vám bude fungovat zároveň jako kabelka.

Udělejte si radost novým koženým pouzdrem na doklady

26.6.2019

Patříte mezi ženy, které si potrpí na kvalitě? Potom vám v kabelce nesmí chybět kožené pouzdro na doklady. Jedná se o praktický módní doplněk, který využijete v každodenním životě.

Seznamte se s kabelkami Hajn

3.6.2019

Toužíte po české kvalitě ve světě kabelek? Máte rády originální, nadčasový a trendy styl? Přejete si novou kabelku, která vám bude dělat radost roky? Potrpíte si na dotažení každého detailu? Zkrátka patříte mezi ženy, které vědí, co chtějí? Dovolte, abychom se představily. Jsme kožené kabelky Hajn, těší nás!

Pánské aktovky do práce – ideální součást vašeho stylu

24.5.2019

Patříte mezi muže, kteří si jdou za svým? V tom případě víte, jak i na úpravě zevnějšku záleží. To, jak působíte navenek nelze podceňovat. Využijte elegance v podobě kožených doplňků ve svůj prospěch a vyrazte i do práce stylově. Pánské aktovky do práce jsou ideálním skloubením praktičnosti a podtržením vašeho šarmu.

Udělejte si radost novou kabelkou do ruky!

8.5.2019

Kvalitní dámské kabelky patří neodmyslitelně k šatníku každé ženy. Tento módní doplněk využíváme každý den, stal se součástí nejen našeho outfitu, ale i našeho života. Proto se řada žen může pochlubit celou řadou kabelek určených pro různé příležitosti, v rozmanitých barvách a velikostech. Chybí vám ve vaší sbírce ještě ta správná kabelka do ruky? Neváhejte s jejím výběrem, tento kousek zaručeně často využijete.

Chybí ve vaší kabelce pouzdro na doklady a kreditní karty?

25.4.2019

Dáváte přednost kvalitním výrobkům z pravé kůže? Vyberte si nové pouzdro na doklady a kreditní karty u nás. Tento praktický a zároveň stylový doplněk by neměl scházet v žádné dámské kabelce.

Blýskněte se s novou designovou kabelkou

10.4.2019

Chystáte se na významnou událost nebo toužíte po nové kabelce pro každodenní nošení? Baví vás být trendy a svá? Dejte to světu najevo prostřednictvím originální designové kabelky. Každá žena je výjimečná a zaslouží si to nejlepší!

Je na čase pořídit si novou pánskou koženou tašku přes rameno?

15.3.2019

Přichází dlouho očekávané jaro a s ním i obnova šatníku. K dokonalému outfitu patří i kvalitní a vkusné doplňky. A pánové, toto neplatí jen pro dámy. I vaše skříň si zaslouží provětrat. Proto se nebojte vpustit do něj svěží vzduch a vyměňte svou starou pánskou koženou tašku přes rameno za novou!

Vizitkovník jako praktický i módní doplněk

14.2.2019

Milujete koženou galanterii a jste ráda stylová? Potom vám v kabelce nesmí chybět kožený vizitkovník. Jedná se o velmi praktický doplněk, který ochrání vaše vizitky, karty a další doklady před poškozením. Zároveň tak ušetříte místo v peněžence a ve svých dokladech získáte naprostý pořádek a přehled.

Kabelky a peněženky jako nepostradatelný módní doplněk

7.2.2019

Každá žena, která o sebe dbá, si dává záležet na dokonalém outfitu. Jeho neodmyslitelnou součástí jsou dobře zvolené doplňky, které dodávají celkovému vzhledu osobitost a šmrnc. Volba té pravé kabelky a peněženky je tedy důležitá, nepodceňte jejich sílu. Kabelku s peněženkou používáte každý den a jsou všem na očích.

12 3 4 >>|