776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Rady a tipy

Jaké se nosí kabelky? Pojďte se podívat na módní trendy

24.9.2019

Chcete si udělat radost novou kabelkou, ale váháte s výběrem? Pojďte se s námi podívat na to, jaké se nosí kabelky, s čím při výběru neuděláte chybu a nahlédneme také na trendy pro 2019 a 2020, které připravili světoví módní návrháři.

Přivítejte jaro s luxusní značkovou kabelkou

29.3.2019

Jarní období přímo vybízí k pořízení nových kousků do vašeho šatníku. Vpusťte i vy sluneční paprsky do své skříně. Známe to snad všechny. Po její revizi často získáme pocit, že prostě nemáme co nosit, protože se nám najednou vše zdá obnošené nebo nemoderní. Také jste zjistily, že nastal čas na výběr nové luxusní kabelky? Spolehněte se na zlaté české ručičky a vyberte si svůj nový kousek u nás!

Tipy nejen na vánoční dárek pro babičku

20.11.2018

„ Nic mi nekupuj, vždyť já všechno mám...a neutrácej zbytečně, raději si kup něco pro sebe.“ Také slýcháváte takovou odpověď, když nenápadně vyzvídáte, čím babičku potěšit k narozeninám nebo na Vánoce? Babičky to jistě myslí dobře, ale my bychom je chtěli překvapit něčím hezkým, co je potěší a bude třeba i praktické. Hajn vám proto poradí několik tipů na narozeninový či vánoční dárek pro babičku.

Vánoční dárek pro každou ženu najdete u Hajnu

12.11.2018

Už je to tu zase. Každoroční dilema a postrach všech Ježíšků přichází pravidelně s příchodem zimy. Nenechávejte letošní vánoční dárek pro ženu na poslední chvíli. Čím déle budete s jeho koupí otálet, tím spíš se dostanete do situace, kdy koupíte něco, co vlastně ani kupovat nechcete.

Dámský pásek je třešničkou na dortu každého modelu

26.9.2018

Dámský kožený pásek je jedním ze základních módních doplňků, které má, nebo by alespoň měla mít, ve svém šatníku každá. Je to totiž úžasně kombinovatelný kousek, který váš outfit povýší o několik tříd výš. Navíc ho nemusíte nosit jenom ke kalhotám, ale skvěle se hodí i k sukni nebo šatům.

Jak vyčistit koženou peněženku?

6.8.2018

Koupí kožené peněženky od Hajnu nikdy nemůžete šlápnout vedle. Jedná se o nadčasový, stylový a kvalitní kousek, který vám při troše péče může sloužit po celý život. I když je kůže celkem odolným materiálem, občas se stane, že ji ušpiníte. Potom se vám budou hodit tipy, jak vyčistit koženou peněženku.

Kožený dárek pro manžela je tou nejlepší volbou

24.7.2018

Otázku, jaký vybrat dárek pro manžela, si několikrát do roka položí každá manželka. Není to snadné, v dnešní době si každý koupí sám, co potřebuje. Navíc je dost těžké se někomu trefit do vkusu. Ovšem pokud sáhnete po některém z výrobků od Hajnu, nemůžete šlápnout vedle.

Velká peněženka je pro číšníky nutností

21.6.2018

Naprostou samozřejmostí pro číšníky je peněženka zvaná kasírka. Jen díky ní můžou mít volné ruce na práci a zároveň možnost manipulovat s penězi. A když už si ji máte kupovat, určitě sáhněte po takové, která vám bude sloužit dlouhá léta. Přesně taková je totiž kasírka od české rodinné firmy Hajn.

Kabelka na svatbu je tečkou za celkovým dojmem

25.5.2018

Snad každá z nás miluje svatby a v případě, že jste na nějakou pozvaná, vás jistě čeká dilema, co si vzít na sebe. Výběr šatů je na vás, avšak nezapomeňte, že se jedná o slavnostní příležitost, takže si na něm dejte záležet. Ovšem důležitým prvkem je také kabelka na svatbu, která krásně doplní celý outfit.

Společenská kabelka je dámskou nezbytností

26.3.2018

Každá událost si žádá tu správnou kabelku. Ačkoliv je mnoho typů těch univerzálních, díky čemuž je můžete nosit prakticky kamkoliv, přeci jen jednu musíte mít speciální – společenskou kabelku. Žádná dáma by přece nepřenesla přes srdce přijít na ples s kabelkou, kterou nosí na nákup nebo s dětmi na hřiště.

12 3