776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Zajímavosti

Dejte přednost ruční výrobě kabelek

1.10.2019

Stále více lidí objevuje kouzlo ručně zhotovených výrobků od šikovných řemeslníků. Lidé, kteří si zakládají na kvalitě, je často preferují před průmyslově vyráběnými kolekcemi. Oživte i vy svůj šatník kabelkou ruční výroby, která vám bude dělat radost dlouhé roky.

Do nového roku s novou elegantní kabelkou

18.1.2019

Dámy, udělejte si radost a vykročte do nového roku s novou elegantní kabelkou. Všechny přece víme, že správně zvolená kvalitní kabelka podpoří naši jedinečnost a styl. Stojíte před otázkou, kde si svou novou kabelku vybrat? Možností je spousta, ale ruku na srdce. Žádná z nás by se nerada dostala do situace, kdy se setká s kolegyní z práce či kamarádkou na kávě a v jejich rukou uvidíte stejnou kabelku, ze které právě vytahujete kapesník.

Peněženky doslova jako malované

11.6.2018

Která z nás by nechtěla mít originální peněženku? Skoro každá. Je to totiž ideální doplněk, u jehož výběru můžeme popustit uzdu fantazii a vybrat si něco méně klasického, než jsme zvyklé. Nechte jednoduché modely jednou doma a vyberte si jednu z našich originálních malovaných peněženek.

Kožená galanterie z Borohrádku

14.8.2017

Máte-li rádi krásné věci, které mají svůj originální příběh a českou duši, tak jste tu správně. Hajn je tradiční rodinná firma, kde se láska ke zpracování kůže předává z generace na generaci. Veškerá kožená galanterie se ručně vyrábí ve Východních Čechách v Borohrádku, kde vznikají originální kabelky, tašky, peněženky, batohy a mnoho dalších kožených doplňků.

Ručně malované kožené kabelky

30.6.2017

V každé klenotnici jsou krásné šperky a některé z nich patří mezi špičku – i tak je to ve výrobě rodinné firmy Hajn. Každá kabelka je ručně zpracovaný originál a některé z nich patří mezi výjimečné a opravdu neopakovatelné kousky. Řeč je o ručně malovaných kožených kabelkách. 

Kožené kabelky? To je česká výroba Hajn

28.4.2017

Po letech, kdy nás lákalo zahraniční zboží, se mnoho lidí navrací k českým kořenům a místní výrobě. Vidíme to u našich zákazníků a vzrůstajícím zájmu o kožené kabelky české výroby, kterými se firma Hajn zabývá více jak osm desetiletí. Pojďme si připomenout, v čem jsou naše výrobky unikátní a proč naše kabelky nebudete chtít dát z ruky.

Plesové kabelky a co jste o nich možná nevěděli

4.1.2017

Žádný ples se neobejde bez krásné róby a ladících doplňků. Jedním z doplňků je plesová kabelka, do které se schovají všechny potřebné drobnosti. Psaníčko by mělo být ve stejné barvě, jako jsou šaty či doplňky a mělo by se tak stát dokonalou součástí celého plesového dress codu.

Kabelku crossbody musí milovat každá

10.12.2016

Potřebujete volné ruce, klasická kabelka přes rameno vám sklouzává, ale batoh se vám nosit nechce? V tom případě je pro vás trefou do černého kabelka crossbody. Přehodíte si ji přes hlavu a můžete vyrazit, aniž byste jí museli věnovat pozornost. Ideální je i v případě, že máte strach ze zlodějů, žádný chmaták vám ji jen tak nevytrhne.

Malé dětské kabelky pro velké parádnice

16.5.2016

I malé slečny chtějí být velkými parádnicemi. Na boty na vysokém podpatku mají ještě spoustu času, ale praktická kabelka do školy, školky či na procházku je velmi oblíbeným doplňkem. Dětská kabelka je jistě milým dárkem, do kterého slečny schovají všechny své poklady.

Dámské batohy cílí na atraktivní design

26.11.2015

Myslíte, že batohy jsou jenom pro děti, turisty nebo sportovce? To už dávno není pravda a my vás o tom s naší kolekcí dámských batohů rádi přesvědčíme. Hlavní výhodou batohu je samozřejmě jeho praktičnost. Zkuste si například jezdit na kole s kabelkou - to je opravdu těžká disciplína.

12