776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Historie a tradice firmy Hajn

Tradice firmy Hajn sahá až do roku 1936, kdy František Hajn získal tovaryšský list v oboru brašnářském a ozdobnickém. V roce 1989 vznikla firma nesoucí jméno Hajn, které se přenáší z generace na generaci, stejně jako záliba v práci s kůží.

Při zrodu společnosti Hajn byl František Hajn se synem Pavlem. Na tradici rodinné firmy navázala také vnučka a dcera Veronika Janoušková, rozená Hajnová.

Během dynamického vývoje, kdy firma začínala s jedním šlapacím strojem značky LADA, se postupem času rozvinula a rozrostla. Nyní zaměstnává okolo dvaceti lidí a své výrobky dodává do kožených galanterií po celé České republice, dále do Slovenska, Německa a Rakouska.

historie

Každoročně můžete firmu Hajn vidět na mezinárodním veletrhu KABO - Styl v Brně, kde získala za své výrobky již řadu ocenění.

3 pilíře firmy Hajn

  • tradice a zkušenosti založené na třech generacích
  • česká ruční výroba z kvalitních materiálů
  • originalita výrobků a osobní přístup

Škála výrobků je velice pestrá - od klíčenek, pouzder, etuje, ledvinek, kabelek, batohů, desek, aktovek až po velká cestovní zavadla. Celý sortiment má ucelenou myšlenku, která rozděluje výrobky do pěti kolekcí - Art, Exklusive, Elegant, Diplomat a Sport

Celá firma Hajn sídlí v Borohrádku, nedaleko města Hradce Králové. Kožené výrobky si můžete koupit v kamenných prodejnách, e-shopu či u dalších odběratelů.

Kožená móda Hajn je pro všechny, kteří se chtějí nechat obklopit originalitou a přírodními materiály zpracovanými v nejvyšší kvalitě.