776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Obchodní podmínky

Internetový obchodě firmy HAJN, nabízí širokou škálu dámských kabelek, dámských a pánských aktovek, dámských společenských kabelek (psaníček), nákupních tašek, opasků a velký výběr drobné galanterie: dámských a pánských peněženek (dolarovek), pouzder na opasky, klíčenek atd.

Správce internetového obchodu: HAJN e-shop s.r.o., IČO: 015 04 258, Nádražní 37, 517 24 Borohrádek.

Smluvní ceny

Pokud v jiném internetovém obchodě najdete naše zboží levnější, než uvádíme my, neváhejte a zavolejte na telefonní číslo: +420 776 313 028, nebo napište email: VeronikaJanouskova@email.cz, rádi vám nabídneme cenu, která nám i vám bude vyhovovat.

Platební podmínky

  • hotově - při osobním převzetí zboží
  • dobírka - při převzetí zboží od přepravce

Dodací podmínky

  • místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce
  • zboží zasíláme prostřednictvím České pošty. Účtujeme expediční poplatek Kč 140,- (Česká pošta). Na Slovensko za Kč 280,- (platit můžete buď v českých korunách nebo eurech dle aktuálního kurzu)
  • pokud je zboží skladem, zasíláme ho okamžitě (do dvou pracovních dnů)
  • ke každé dodávce zboží je přiložená faktura a dodací list

Reklamace

V případě, že jste obdrželi zboží, které považujete za vadné, oznamte nám neprodleně tuto skutečnost e-mailem nebo telefonicky. V případě oprávněné reklamace vám zajistíme okamžitou výměnu za bezvadné zboží. Záruka se nevztahuje na škody vzniklé při nevhodném a neodborném zacházení.

Za škody vzniklé při přepravě odpovídá přepravce. Pokud se při dopravě zboží přepravní firmou vyskytnou nějaké nesrovnalosti – např. nesouhlasí počet balíků deklarovaných v soupisce dopravce se skutečným počtem doručených balíků nebo je obal jednotlivých balíků viditelně poškozen, proveďte o této události s řidičem zápis, který bude přiložen k soupisce o převzetí. Pak tuto informaci prosím nahlaste na naši firmu.

Záruka

Na veškeré nabízené zboží se vztahuje záruka 24 měsíců.

Pravidla obchodu

Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby a dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.

Žádáme vás, abyste ve svém osobním zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje.

Pokud zákazníkovi zboží nevyhovuje, má právo bez udání důvodu - nepoškozený a nenošený výrobek vrátit do 14 dnů po obdržení zásilky.

Ochrana osobních údajů

Abychom vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá vaše osobní data. Respektujeme vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chráníme před zneužitím. Naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.

Vaše osobní data jsou důvěrná a nebudou poskytována žádným subjektům, s výjimkou partnerů zajišťujících platební styk a přepravu (banky, Česká pošta, přepravní firmy).

Vaše osobní data neprodáváme ani nepronajímáme ani jinak neposkytujeme žádné třetí osobě. Vážíme si vaší důvěry a chráníme vaše soukromá data před zneužitím.