776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1936
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Blog

Moderní dámské peněženky jsou velké a červené

13.8.2018

Stejně jako cokoliv jiného, i peněženky podléhají módním trendům. A zatímco kabelek máme každá doma hned několik, pokud pomineme zvláštní příležitosti, většinou nosíme peněženku jenom jednu. Proto musíme dbát na to, aby ona vyvolená dámská peněženka byla moderní a snadno kombinovatelná.

Jak vyčistit koženou peněženku?

6.8.2018

Koupí kožené peněženky od Hajnu nikdy nemůžete šlápnout vedle. Jedná se o nadčasový, stylový a kvalitní kousek, který vám při troše péče může sloužit po celý život. I když je kůže celkem odolným materiálem, občas se stane, že ji ušpiníte. Potom se vám budou hodit tipy, jak vyčistit koženou peněženku.

Kožený dárek pro manžela je tou nejlepší volbou

24.7.2018

Otázku, jaký vybrat dárek pro manžela, si několikrát do roka položí každá manželka. Není to snadné, v dnešní době si každý koupí sám, co potřebuje. Navíc je dost těžké se někomu trefit do vkusu. Ovšem pokud sáhnete po některém z výrobků od Hajnu, nemůžete šlápnout vedle.

Dámský batoh ochrání váš notebook

3.7.2018

Dávno je pryč doba, kdy po ulicích chodili s přenosnými počítači pouze pánové. Dámy, jestli s sebou nosíte často notebook, jistě se obáváte o jeho bezpečí. V tom případě je pro vás ideálním řešením dámský batoh na notebook. Ten vám totiž nikdy nesklouzne z ramene. A každý moc dobře víme, jak nepohodlně se nosí v ruce nebo na jednom rameni.

Velká peněženka je pro číšníky nutností

21.6.2018

Naprostou samozřejmostí pro číšníky je peněženka zvaná kasírka. Jen díky ní můžou mít volné ruce na práci a zároveň možnost manipulovat s penězi. A když už si ji máte kupovat, určitě sáhněte po takové, která vám bude sloužit dlouhá léta. Přesně taková je totiž kasírka od české rodinné firmy Hajn.