776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1936
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Blog

Brašnářství a kožená výroba Hajn

28.9.2017

Brašnářství a výroba kožené galanterie – to je zaměření rodinné firmy Hajn, které se předává z generace na generaci. Kožené brašny pro pány, elegantní kabelky pro dámy, peněženky a batohy jsou jen malou ochutnávkou ruční výroby z Borohrádku.

Červené peněženky jasně vedou

10.9.2017

Tipli byste si, která barva peněženek vítězí v oblíbenosti? Ten, kdo tipuje klasickou černou, je vedle jak ta jedle. Jednoznačně nejoblíbenější je totiž červená peněženka. A důvodem kupodivu není jenom módní hit či obliba této výrazné barvy. Červená je totiž i výrazem aktivity a životní síly. Zároveň znamená touhu po silných zážitcích a úspěchu.

I pánská kabelka může být ozdobou muže

28.8.2017

Když se řekne kabelka, každý ví, že je to esteticky vyhlížející „taška“ na všelijaké ženské nezbytnosti. Málokdo si ji spojí s muži. Ovšem v dnešní době, ve které se hranice mezi tím, co je mužské a ženské stírají, není vůbec neobvyklé potkat muže s pánskou kabelkou.

Kožená galanterie z Borohrádku

14.8.2017

Máte-li rádi krásné věci, které mají svůj originální příběh a českou duši, tak jste tu správně. Hajn je tradiční rodinná firma, kde se láska ke zpracování kůže předává z generace na generaci. Veškerá kožená galanterie se ručně vyrábí ve Východních Čechách v Borohrádku, kde vznikají originální kabelky, tašky, peněženky, batohy a mnoho dalších kožených doplňků.

Modrá kožená kabelka zažene nudu v šatníku

17.7.2017

Každá žena ví, že černá kabelka je evergreen, který by neměl chybět v žádném šatníku. Černá barva je elegantní, ale občas může působit nudně či usedle. V takovém případě doporučujeme volbu modré kožené kabelky, která skvěle ladí k džínám a k dalšímu nejen volnočasovému oblečení.