776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1936
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Blog

Pánské kožené peněženky české výroby

14.12.2017

Nejen dámská, ale i pánská peněženka je důležitý, i když často velmi opomíjený a nedoceněný módní doplněk. A obvykle bývá i jediný, takže jeho výběr by měl určitě stát za to. Firma Hajn má ve své nabídce hned několik typů, o jejichž kvalitě nelze pochybovat. Tyto pánské kožené peněženky z české výroby si určitě musíte prohlédnout.

Velká dámská peněženka je dokonalým doplňkem

8.12.2017

Velká dámská peněženka je nejen neuvěřitelně praktickým doplňkem, bez kterého se žádná žena neobejde, ale také skvělým módním kouskem. Přitom její výběr není vůbec jednoduchý. Přestože každá máme několik kabelek nebo větší či menší množství párů bot, peněženku míváme jenom jednu. A ona vyvolená musí být prostě dokonalá a vhodná ke každé příležitosti.

Malé kožené kabelky jsou mnohdy výhodou

24.11.2017

Ačkoliv jsou kabelky tajemnou schránkou obsahující vše možné i nemožné, občas se stane, že toho nepotřebujete mít s sebou tolik. Někdy prostě jenom chcete mít kam dát mobil, peněženku a klíče, takže tahat se s velkou brašnou by bylo zbytečné. A právě proto má firma Hajn ve své nabídce i malé kožené kabelky.

Kabelka s třášněmi – hit letošního roku

9.11.2017

Chcete něco trochu hippie, retro, kousek od indiánů nebo z country a přitom stále preferujete přirozenost a ženskost? Pak je vaším šálkem kávy právě hit letošního roku -  boho styl. A jeho naprostým základem, který musíte mít, je kabelka s třásněmi. Firma Hajn samozřejmě jde ruku v ruce s aktuálními trendy, a proto tyto kousky najdete i v naší nabídce.

Dárky pro fanoušky Sparty

20.10.2017

Sparta, jó Sparta…Pokud jste zapálenými fanoušky tohoto fotbalového týmu, určitě vám udělá radost nová kolekce rodinné firmy Hajn zaměřená právě na tento sportovní klub. Navíc teď, když se blíží Vánoce, vám může posloužit i jako inspirace na dárky pro fanoušky Sparty. Každý skalní fanoušek bude nadšený.