776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1936
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Blog

Kabelka na svatbu je tečkou za celkovým dojmem

25.5.2018

Snad každá z nás miluje svatby a v případě, že jste na nějakou pozvaná, vás jistě čeká dilema, co si vzít na sebe. Výběr šatů je na vás, avšak nezapomeňte, že se jedná o slavnostní příležitost, takže si na něm dejte záležet. Ovšem důležitým prvkem je také kabelka na svatbu, která krásně doplní celý outfit.

Nevěsty, nezapomeňte na svatební kabelku

9.5.2018

Už se vám blíží váš den D? Přípravy na svatbu jsou v plném proudu a vy určitě stále přemýšlíte, na co nesmíte zapomenout. Na šaty a boty si určitě vzpomenete, ale může se vám stát, že opomenete svatební kabelku. A jak byste sama zjistila, určitě by vám ve váš vysněný svatební den chyběla.

Růžové psaníčko velí jarním trendům

27.4.2018

Ačkoliv je plesová sezona úspěšně za námi, ani s přicházejícím jarem se určitě neobejdete bez psaníčka. Zajisté vás čeká nějaký večírek, divadlo nebo rande, pro které je jako stvořené. A s kterým budete nejvíc trendy? Zapomeňte na klasické černé, hnědé nebo šedé, hitem letošního roku je růžové psaníčko.

Přivítejte jaro s růžovou kabelkou

17.4.2018

Příchod jara vždycky znamená zvýšenou oblibu jarních barev, a to nejen v šatníku, ale i na doplňcích. Po zimní šedé a černé jsou teď na řadě svěží barvičky. A mezi ně stoprocentně patří i ta nejněžnější ze všech – barva pojmenovaná po královně květin. Proto by mezi vašimi doplňky rozhodně neměla chybět růžová kabelka.

Společenská kabelka je dámskou nezbytností

26.3.2018

Každá událost si žádá tu správnou kabelku. Ačkoliv je mnoho typů těch univerzálních, díky čemuž je můžete nosit prakticky kamkoliv, přeci jen jednu musíte mít speciální – společenskou kabelku. Žádná dáma by přece nepřenesla přes srdce přijít na ples s kabelkou, kterou nosí na nákup nebo s dětmi na hřiště.