776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1936
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Blog

Dámský batoh ochrání váš notebook

3.7.2018

Dávno je pryč doba, kdy po ulicích chodili s přenosnými počítači pouze pánové. Dámy, jestli s sebou nosíte často notebook, jistě se obáváte o jeho bezpečí. V tom případě je pro vás ideálním řešením dámský batoh na notebook. Ten vám totiž nikdy nesklouzne z ramene. A každý moc dobře víme, jak nepohodlně se nosí v ruce nebo na jednom rameni.

Velká peněženka je pro číšníky nutností

21.6.2018

Naprostou samozřejmostí pro číšníky je peněženka zvaná kasírka. Jen díky ní můžou mít volné ruce na práci a zároveň možnost manipulovat s penězi. A když už si ji máte kupovat, určitě sáhněte po takové, která vám bude sloužit dlouhá léta. Přesně taková je totiž kasírka od české rodinné firmy Hajn.

Peněženky doslova jako malované

11.6.2018

Která z nás by nechtěla mít originální peněženku? Skoro každá. Je to totiž ideální doplněk, u jehož výběru můžeme popustit uzdu fantazii a vybrat si něco méně klasického, než jsme zvyklé. Nechte jednoduché modely jednou doma a vyberte si jednu z našich originálních malovaných peněženek.

Kabelka na svatbu je tečkou za celkovým dojmem

25.5.2018

Snad každá z nás miluje svatby a v případě, že jste na nějakou pozvaná, vás jistě čeká dilema, co si vzít na sebe. Výběr šatů je na vás, avšak nezapomeňte, že se jedná o slavnostní příležitost, takže si na něm dejte záležet. Ovšem důležitým prvkem je také kabelka na svatbu, která krásně doplní celý outfit.

Nevěsty, nezapomeňte na svatební kabelku

9.5.2018

Už se vám blíží váš den D? Přípravy na svatbu jsou v plném proudu a vy určitě stále přemýšlíte, na co nesmíte zapomenout. Na šaty a boty si určitě vzpomenete, ale může se vám stát, že opomenete svatební kabelku. A jak byste sama zjistila, určitě by vám ve váš vysněný svatební den chyběla.