776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1936
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Blog

Modrá kožená kabelka zažene nudu v šatníku

17.7.2017

Každá žena ví, že černá kabelka je evergreen, který by neměl chybět v žádném šatníku. Černá barva je elegantní, ale občas může působit nudně či usedle. V takovém případě doporučujeme volbu modré kožené kabelky, která skvěle ladí k džínám a k dalšímu nejen volnočasovému oblečení. 

Ručně malované kožené kabelky

30.6.2017

V každé klenotnici jsou krásné šperky a některé z nich patří mezi špičku – i tak je to ve výrobě rodinné firmy Hajn. Každá kabelka je ručně zpracovaný originál a některé z nich patří mezi výjimečné a opravdu neopakovatelné kousky. Řeč je o ručně malovaných kožených kabelkách. 

Dámské letní kabelky nejen na dovolenou

7.6.2017

Letní večerní procházky po městě i kolem řeky, promenády v přímořském přístavu či prázdninový výlet s rodinou – tyto příjemné chvilky se neobejdou bez dámské letní kabelky, do které schováte všechny nezbytnosti od klíčů, peněženky, přes doklady až po telefon. Pro léto 2017 vytvořil Hajn novou letní kolekci...

Velké kabelky mají široké použití

31.5.2017

Velké kabelky jsou nejen in a krásné, ale především také praktické a elegantní. Pohodlně do nich poskládáte vše potřebné do práce i na schůzku. Hodí se do společnosti, k pochůzkám i cestování na jednu noc. Prohlédněte si celou nabídku Hajn a vyberte si tu pravou! 

Kožené opasky a co o nich možná nevíte

17.5.2017

Dříve byl pásek především praktickým doplňkem, který držel kalhoty či sukni na svém místě a sloužil zároveň k upevňování potřebných věcí, ať už se jednalo o měšec s penězi či pouzdro se zbraní. V současné době se klade velký důraz také na společenskou stránku etikety. Pojďme si kožené opasky přiblížit.