776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1936
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Blog

Kožená kasírka nejen pro řidiče

25.2.2018

Přestože dnešní technická doba přeje spíše elektronickým platbám, které jsou stále oblíbenější, stále jsou místa a situace, které si vyžadují platby v hotovosti. Své o tom vědí mimo jiné také taxikáři, řidiči autobusů či kurýři. A právě pro ně zařadila rodinná firma Hajn do své nabídky také koženou kasírku nejen pro řidiče.

Pouzdro na opasek diskrétně nahradí kabelku

21.2.2018

A jsme opět u toho. Nerudovská otázka Kam s ním? stále není plně zodpovězena. Řeč je samozřejmě o mužích a jejich věčnému problému, kam si mají dát mobil, peněženku nebo klíče, když jdou ven. Před časem jsme tu na toto téma měli článek o pánských kabelkách. Ovšem stále se najdou tací, kteří je prostě nosit nechtějí. Tak si teď představíme další možnost, kterou je pouzdro na opasek.

Fotbalové dárky nejen pro fanoušky fotbalu

23.1.2018

Máte rádi fotbal a obzvláště ten český? Pak jistě oceníte, že rodinná firma Hajn zařadila do své kolekce Sport fotbalové dárky. A protože jsme nechtěli preferovat jenom jeden klub, v naší nabídce najdete peněženky, kabely, dolarovky či pásky pro fanoušky Sparty, Slávie i Bohemians. Takže rivalita může zůstat jenom na hřišti.

Kožená klíčenka má co nabídnout

9.1.2018

Sháníte pořád klíče? Zaboha je nemůžete najít v přeplněné kabelce, když zrovna nejvíc spěcháte nebo máte plné ruce? Bydlí u vás doma skřítek, který vám je vždycky někde schová? Tyto nepříjemné situace vám může výrazně omezit koupě kožené klíčenky od Hajnu.

Pánské kožené peněženky české výroby

14.12.2017

Nejen dámská, ale i pánská peněženka je důležitý, i když často velmi opomíjený a nedoceněný módní doplněk. A obvykle bývá i jediný, takže jeho výběr by měl určitě stát za to. Firma Hajn má ve své nabídce hned několik typů, o jejichž kvalitě nelze pochybovat. Tyto pánské kožené peněženky z české výroby si určitě musíte prohlédnout.