776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Kabelky Hajn přinášejí horkou novinku

13.3.2020

Máme tu čest představit vám jedinečnou kabelku, kterou jen tak nikde nenajdete a určitě ji ocení nejedna milovnice kožených kabelek. Ptáte se, jaká novinka to může být? Česká firma Hajn začala vyrábět unikátní kabelky s výměnnými klopnami! Jsme si jisti, že se rychle stanou hitem v oblasti módních kožených doplňků.

Novinka – kabelky Hajn s výměnnými klopnami

Zábavná, hravá i praktická, taková je novinka mezi kabelkami firmy Hajn. Kabelky s výměnnými klopnami jsou:

  • inovativní
  • jedinečné
  • variabilní

Těšit se můžete na spoustu dalších předností!

Jedna kabelka pro různé příležitost, to je novinka Hajn

Tato kabelka vám rozhodně jen tak nezevšední. Mezi její hlavní výhody patří zejména ta skutečnost, že vám stačí jedna kabelka, jíž můžete obměňovat dle nálady i situace. Která z nás právě po takové někdy nezatoužila? Jen si to představte. Nemusíte neustále přendávat všechny nezbytné věci z jedné kabelky do druhé. Stačí vám vyměnit klopnu. Nejen to vám novinka ve světě kabelek od firmy Hajn přináší!

Novinka Hajn

Vyberte si svou favoritku mezi novinkami kabelek Hajn

V nabídce najdete na výběr klopny různých barev i motivů. Samy si zvolíte tu pravou kabelku k danému outfitu. Můžete tak vyrazit dokonale sladěná na cestu do práce i na večírek. A k tomu vám stačí jedna kvalitní kabelka. Poté už si můžete dokoupit klopny dle libosti. Nezní to báječně? Tyto kabelky Hajn, si jistě stanou i vaší oblíbenou novinkou! Nahlédněte do naši dílny a uvidíte, jak snadná výměna je. 

Kabelky, které šetří vaši peněženku, i to je novinka firmy Hajn

V neposlední řadě šetří tato novinka mezi kabelkami značky Hajn vaši peněženku. Pro všechny výrobky tradiční české firmy Hajn je samozřejmostí vysoká kvalita zpracování z těch nejkvalitnějších materiálů. Také tato novinka uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákaznic. Ale na rozdíl od kabelek, které se vám mohou okoukat, nebo je využijte jen několikrát do roka, tato vám bude díky své variabilitě dělat společnost dlouhé roky. Tím, že nemusíte kupovat celou novou kabelku, pouze její klopny, samozřejmě ušetříte. Tak na co ještě čekáte? Běžte se se svou novou kabelku seznámit přímo na některou z našich prodejen Hajn, kde vám tuto novinku rádi představíme!