776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1936
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Blog

Batoh jako kabelka? Objevte jedničku mezi aktuálními módními hity!

22.7.2019

Určitě jste i vy kolem sebe zaznamenali stoupající popularitu tzv. městských batohů. Tisíce žen si tuto novinku oblíbily natolik, že jejich kabelky odpočívají doma. Jedná se o trendy kousek, který může skvěle doplnit váš denní outfit. Odhalte i vy kouzlo tohoto doplňku a vyberte si svůj nový batoh, jenž vám bude fungovat zároveň jako kabelka.

Dámská kožená ledvinka se opět vrací do módy

11.7.2019

Byly praktické a pohodlné. O čem je řeč? O dámských kožených ledvinkách, které jsou ověřené minulostí a z éry 90. let, kdy byly hitem, se opět vrací do módy. Tentokrát však ve šmrncovnějším zpracování, kvalitní kůži a s láskou vyrobené v České republice.

Udělejte si radost novým koženým pouzdrem na doklady

26.6.2019

Patříte mezi ženy, které si potrpí na kvalitě? Potom vám v kabelce nesmí chybět kožené pouzdro na doklady. Jedná se o praktický módní doplněk, který využijete v každodenním životě.

Seznamte se s kabelkami Hajn

3.6.2019

Toužíte po české kvalitě ve světě kabelek? Máte rády originální, nadčasový a trendy styl? Přejete si novou kabelku, která vám bude dělat radost roky? Potrpíte si na dotažení každého detailu? Zkrátka patříte mezi ženy, které vědí, co chtějí? Dovolte, abychom se představily. Jsme kožené kabelky Hajn, těší nás!

Pánské aktovky do práce – ideální součást vašeho stylu

24.5.2019

Patříte mezi muže, kteří si jdou za svým? V tom případě víte, jak i na úpravě zevnějšku záleží. To, jak působíte navenek nelze podceňovat. Využijte elegance v podobě kožených doplňků ve svůj prospěch a vyrazte i do práce stylově. Pánské aktovky do práce jsou ideálním skloubením praktičnosti a podtržením vašeho šarmu.