776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1936
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Blog

Vizitkovník jako praktický i módní doplněk

14.2.2019

Milujete koženou galanterii a jste ráda stylová? Potom vám v kabelce nesmí chybět kožený vizitkovník. Jedná se o velmi praktický doplněk, který ochrání vaše vizitky, karty a další doklady před poškozením. Zároveň tak ušetříte místo v peněžence a ve svých dokladech získáte naprostý pořádek a přehled.

Kabelky a peněženky jako nepostradatelný módní doplněk

7.2.2019

Každá žena, která o sebe dbá, si dává záležet na dokonalém outfitu. Jeho neodmyslitelnou součástí jsou dobře zvolené doplňky, které dodávají celkovému vzhledu osobitost a šmrnc. Volba té pravé kabelky a peněženky je tedy důležitá, nepodceňte jejich sílu. Kabelku s peněženkou používáte každý den a jsou všem na očích.

Do nového roku s novou elegantní kabelkou

18.1.2019

Dámy, udělejte si radost a vykročte do nového roku s novou elegantní kabelkou. Všechny přece víme, že správně zvolená kvalitní kabelka podpoří naši jedinečnost a styl. Stojíte před otázkou, kde si svou novou kabelku vybrat? Možností je spousta, ale ruku na srdce. Žádná z nás by se nerada dostala do situace, kdy se setká s kolegyní z práce či kamarádkou na kávě a v jejich rukou uvidíte stejnou kabelku, ze které právě vytahujete kapesník.

Pouzdro na telefon jako módní doplněk?

11.1.2019

Samozřejmě! Pokud patříte mezi ženy, které milují elegantní kabelky, tak vám určitě záleží i na stylových doplňcích. Pouzdro na telefon mezi ně neodmyslitelně patří. Využijete jej každý den, jedná se o praktický doplněk, který můžete povýšit na podržení kouzla vašeho stylu.

Pouzdro na kosmetiku – praktické a zároveň elegantní

18.12.2018

Každá žena má doma v koupelně nebo na toaletním stolku líčidla. Je skvělé, že mají své místo, ovšem někdy si je musíme vzít s sebou – do práce, na cesty, do společnosti nebo jenom tak ven. Už je nemusíte lovit v útrobách kabelky, pořiďte si
pouzdro na kosmetiku od Hajnu.