776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1936
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Blog

Pánské aktovky do práce – ideální součást vašeho stylu

24.5.2019

Patříte mezi muže, kteří si jdou za svým? V tom případě víte, jak i na úpravě zevnějšku záleží. To, jak působíte navenek nelze podceňovat. Využijte elegance v podobě kožených doplňků ve svůj prospěch a vyrazte i do práce stylově. Pánské aktovky do práce jsou ideálním skloubením praktičnosti a podtržením vašeho šarmu.

Udělejte si radost novou kabelkou do ruky!

8.5.2019

Kvalitní dámské kabelky patří neodmyslitelně k šatníku každé ženy. Tento módní doplněk využíváme každý den, stal se součástí nejen našeho outfitu, ale i našeho života. Proto se řada žen může pochlubit celou řadou kabelek určených pro různé příležitosti, v rozmanitých barvách a velikostech. Chybí vám ve vaší sbírce ještě ta správná kabelka do ruky? Neváhejte s jejím výběrem, tento kousek zaručeně často využijete.

Chybí ve vaší kabelce pouzdro na doklady a kreditní karty?

25.4.2019

Dáváte přednost kvalitním výrobkům z pravé kůže? Vyberte si nové pouzdro na doklady a kreditní karty u nás. Tento praktický a zároveň stylový doplněk by neměl scházet v žádné dámské kabelce.

Blýskněte se s novou designovou kabelkou

10.4.2019

Chystáte se na významnou událost nebo toužíte po nové kabelce pro každodenní nošení? Baví vás být trendy a svá? Dejte to světu najevo prostřednictvím originální designové kabelky. Každá žena je výjimečná a zaslouží si to nejlepší!

Přivítejte jaro s luxusní značkovou kabelkou

29.3.2019

Jarní období přímo vybízí k pořízení nových kousků do vašeho šatníku. Vpusťte i vy sluneční paprsky do své skříně. Známe to snad všechny. Po její revizi často získáme pocit, že prostě nemáme co nosit, protože se nám najednou vše zdá obnošené nebo nemoderní. Také jste zjistily, že nastal čas na výběr nové luxusní kabelky? Spolehněte se na zlaté české ručičky a vyberte si svůj nový kousek u nás!