776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1936
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Blog

Přivítejte jaro s luxusní značkovou kabelkou

29.3.2019

Jarní období přímo vybízí k pořízení nových kousků do vašeho šatníku. Vpusťte i vy sluneční paprsky do své skříně. Známe to snad všechny. Po její revizi často získáme pocit, že prostě nemáme co nosit, protože se nám najednou vše zdá obnošené nebo nemoderní. Také jste zjistily, že nastal čas na výběr nové luxusní kabelky? Spolehněte se na zlaté české ručičky a vyberte si svůj nový kousek u nás!

Je na čase pořídit si novou pánskou koženou tašku přes rameno?

15.3.2019

Přichází dlouho očekávané jaro a s ním i obnova šatníku. K dokonalému outfitu patří i kvalitní a vkusné doplňky. A pánové, toto neplatí jen pro dámy. I vaše skříň si zaslouží provětrat. Proto se nebojte vpustit do něj svěží vzduch a vyměňte svou starou pánskou koženou tašku přes rameno za novou!

Vizitkovník jako praktický i módní doplněk

14.2.2019

Milujete koženou galanterii a jste ráda stylová? Potom vám v kabelce nesmí chybět kožený vizitkovník. Jedná se o velmi praktický doplněk, který ochrání vaše vizitky, karty a další doklady před poškozením. Zároveň tak ušetříte místo v peněžence a ve svých dokladech získáte naprostý pořádek a přehled.

Kabelky a peněženky jako nepostradatelný módní doplněk

7.2.2019

Každá žena, která o sebe dbá, si dává záležet na dokonalém outfitu. Jeho neodmyslitelnou součástí jsou dobře zvolené doplňky, které dodávají celkovému vzhledu osobitost a šmrnc. Volba té pravé kabelky a peněženky je tedy důležitá, nepodceňte jejich sílu. Kabelku s peněženkou používáte každý den a jsou všem na očích.

Do nového roku s novou elegantní kabelkou

18.1.2019

Dámy, udělejte si radost a vykročte do nového roku s novou elegantní kabelkou. Všechny přece víme, že správně zvolená kvalitní kabelka podpoří naši jedinečnost a styl. Stojíte před otázkou, kde si svou novou kabelku vybrat? Možností je spousta, ale ruku na srdce. Žádná z nás by se nerada dostala do situace, kdy se setká s kolegyní z práce či kamarádkou na kávě a v jejich rukou uvidíte stejnou kabelku, ze které právě vytahujete kapesník.