776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1936
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Blog

Sportovní kabelky s velkou porcí elegance

25.11.2019

Že je sportovní kabelka většinou z umělého polyesteru? A ozdobená tak velkým logem výrobce, že si připadáte jak chodicí reklamní billboard? Pokud to jsou důvody, proč jste si sportovní kabelku ještě nevybrala, rádi vás uvítáme mezi naše zákaznice, které si žádají kvalitu a eleganci za každé situace. A věřte - není jich málo.

Vintage kabelky útočí na naše šatníky

5.11.2019

Vintage styl si v poslední době získal na módních molech své nezastupitelné místo. Řada světových modelek a hereček už tomuto trendu doslova propadla. Objevte i vy kouzlo vintage stylu! K dokonalému outfitu vám nestačí pouze oblečení, nesmí chybět i vhodné doplňky. Vintage kabelky jsou osobité a nadčasové. Určitě si je i vy brzy zamilujete.

Modrá kožená kabelka - klasika, která nenudí

24.10.2019

Modrá je dobrá, to je stará známá pravda. A co se týče módních doplňků, jako jsou například kabelky, můžeme to stoprocentně potvrdit. Omrkněte naši novou modrou koženou kabelku v několika variantách.

Dejte přednost ruční výrobě kabelek

1.10.2019

Stále více lidí objevuje kouzlo ručně zhotovených výrobků od šikovných řemeslníků. Lidé, kteří si zakládají na kvalitě, je často preferují před průmyslově vyráběnými kolekcemi. Oživte i vy svůj šatník kabelkou ruční výroby, která vám bude dělat radost dlouhé roky.

Jaké se nosí kabelky? Pojďte se podívat na módní trendy

24.9.2019

Chcete si udělat radost novou kabelkou, ale váháte s výběrem? Pojďte se s námi podívat na to, jaké se nosí kabelky, s čím při výběru neuděláte chybu a nahlédneme také na trendy pro 2019 a 2020, které připravili světoví módní návrháři.