776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1936
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Blog

Tipy nejen na vánoční dárek pro babičku

20.11.2018

„ Nic mi nekupuj, vždyť já všechno mám...a neutrácej zbytečně, raději si kup něco pro sebe.“ Také slýcháváte takovou odpověď, když nenápadně vyzvídáte, čím babičku potěšit k narozeninám nebo na Vánoce? Babičky to jistě myslí dobře, ale my bychom je chtěli překvapit něčím hezkým, co je potěší a bude třeba i praktické. Hajn vám proto poradí několik tipů na narozeninový či vánoční dárek pro babičku.

Vánoční dárek pro každou ženu najdete u Hajnu

12.11.2018

Už je to tu zase. Každoroční dilema a postrach všech Ježíšků přichází pravidelně s příchodem zimy. Nenechávejte letošní vánoční dárek pro ženu na poslední chvíli. Čím déle budete s jeho koupí otálet, tím spíš se dostanete do situace, kdy koupíte něco, co vlastně ani kupovat nechcete.

Ke každému výčepnímu patří kožená zástěra

25.10.2018

Víte, jak poznáte správného výčepního? A není to jenom podle precizně natočeného piva, i když to je samozřejmě také zásadní. Pokud tipujete, že podle kožené zástěry, uhádli jste. Ta je totiž hlavním symbolem tohoto tradičního českého povolání.

Kožená peněženka s ražbou pro ty náročnější

16.10.2018

Okoukala se vám už vaše klasická hladká peněženka? Nic naplat, potřebujete změnu. A tou může být třeba kožená peněženka s ražbou od Hajnu. Je ideální kombinací originality a zároveň také nijak extrémně výrazné stylovosti.

Dámský pásek je třešničkou na dortu každého modelu

26.9.2018

Dámský kožený pásek je jedním ze základních módních doplňků, které má, nebo by alespoň měla mít, ve svém šatníku každá. Je to totiž úžasně kombinovatelný kousek, který váš outfit povýší o několik tříd výš. Navíc ho nemusíte nosit jenom ke kalhotám, ale skvěle se hodí i k sukni nebo šatům.