776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1936
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Blog

Malované kabelky nejen pro milovnice umění

19.12.2019

Představte si krásný barevný a do detailu propracovaný obraz. Díváte se na něj a působí na vaše estetické cítění. Hned máte lepší náladu. Může vás uklidňovat, rozveselovat či vyvolávat hezkou vzpomínku. A nyní si představte, že si můžete takový obraz vybrat a nosit ho u sebe. Budete mít radost, kdykoliv na něj pohlédnete. To vám umožní malované kabelky.

Malované černobílé kabelky inspirovala zima

12.12.2019

Už několik let má Hajn ve své nabídce jedinečné originály v podobě ručně malovaných kabelek. Jejich autorkou je designérka Veronika Janoušková, vnučka zakladatele firmy Hajn. Máme radost, že vám můžeme představit zbrusu nové černobílé kabelky - novinky pro letošní zimu, které jsou inspirované sněhovými vločkami.

Sportovní kabelky s velkou porcí elegance

25.11.2019

Že je sportovní kabelka většinou z umělého polyesteru? A ozdobená tak velkým logem výrobce, že si připadáte jak chodicí reklamní billboard? Pokud to jsou důvody, proč jste si sportovní kabelku ještě nevybrala, rádi vás uvítáme mezi naše zákaznice, které si žádají kvalitu a eleganci za každé situace. A věřte - není jich málo.

Vintage kabelky útočí na naše šatníky

5.11.2019

Vintage styl si v poslední době získal na módních molech své nezastupitelné místo. Řada světových modelek a hereček už tomuto trendu doslova propadla. Objevte i vy kouzlo vintage stylu! K dokonalému outfitu vám nestačí pouze oblečení, nesmí chybět i vhodné doplňky. Vintage kabelky jsou osobité a nadčasové. Určitě si je i vy brzy zamilujete.

Modrá kožená kabelka - klasika, která nenudí

24.10.2019

Modrá je dobrá, to je stará známá pravda. A co se týče módních doplňků, jako jsou například kabelky, můžeme to stoprocentně potvrdit. Omrkněte naši novou modrou koženou kabelku v několika variantách.