776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1936
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Blog

Jaké se nosí kabelky? Pojďte se podívat na módní trendy

24.9.2019

Chcete si udělat radost novou kabelkou, ale váháte s výběrem? Pojďte se s námi podívat na to, jaké se nosí kabelky, s čím při výběru neuděláte chybu a nahlédneme také na trendy pro 2019 a 2020, které připravili světoví módní návrháři.

Kabelka do ruky nesmí chybět v žádném dámském šatníku

13.9.2019

Kabelek ve sbírce každé ženy není nikdy dost. Udělejte si radost novou kabelkou do ruky, která dodá elegantní šmrnc vašemu outfitu. Patříte mezi ženy, jež mají v oblibě velké prostorné kabelky, kam se vejdou všechny dokumenty do práce i menší nákup? Nevadí, i u vás najde kabelka do ruky své místo pro různé příležitosti. Nevěříte? Dejte tomuto módnímu doplňku šanci a brzy uvidíte, že nezůstane pouze u jednoho kousku.

Malá dámská peněženka aneb proč je kožená nejlepší

27.8.2019

Doba, kdy byla peněženka plná drobných mincí, bankovek a spousty věrnostních karet, je pomalu pryč. Hotovost mnoho lidí nahradilo kartou nebo platbami přes telefon a také věrnostní karty se pomalu přesouvají do telefonu. Je tedy pravý čas udělat si radost a pořídit si na nezbytnosti malou dámskou koženou peněženku, která má českou duši.

Pánská kožená kabela jako neoddělitelná součást vašeho stylu

12.8.2019

Patříte mezi muže, kteří dbají o svůj zevnějšek? Výborně. Pak vám určitě záleží na tom, aby váš outfit byl při každé příležitosti sladěný a dokonalý. Proto je nutné pečlivě vybírat kvalitní doplňky, jež dokáží váš styl nenuceně podtrhnout. Pořiďte si do svého šatníku pánskou koženou kabelu. Jedná se o nadčasový kousek, který vám nesmí chybět.

Batoh jako kabelka? Objevte jedničku mezi aktuálními módními hity!

22.7.2019

Určitě jste i vy kolem sebe zaznamenali stoupající popularitu tzv. městských batohů. Tisíce žen si tuto novinku oblíbily natolik, že jejich kabelky odpočívají doma. Jedná se o trendy kousek, který může skvěle doplnit váš denní outfit. Odhalte i vy kouzlo tohoto doplňku a vyberte si svůj nový batoh, jenž vám bude fungovat zároveň jako kabelka.