776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Blog

Kabelky Hajn přinášejí horkou novinku

13.3.2020

Máme tu čest představit vám jedinečnou kabelku, kterou jen tak nikde nenajdete a určitě ji ocení nejedna milovnice kožených kabelek. Ptáte se, jaká novinka to může být? Česká firma Hajn začala vyrábět unikátní kabelky s výměnnými klopnami! Jsme si jisti, že se rychle stanou hitem v oblasti módních kožených doplňků.

Kožené kosmetické taštičky nebude chtít dát z ruky

1.3.2020

Hýčkejte se! Obklopte se příjemnými materiály a originálními doplňky při každé příležitosti. Kožená kabelka a peněženka je u mnoha žen standardem. Co si ale zpříjemnit i takové chvilky, jako je každodenní líčení? S koženou kosmetickou taštičkou budou vaše chvilky u zrcadla ještě příjemnější.

Malé kabelky do ruky = velká dávka elegance

26.2.2020

Decentně doplní každý model a je pomyslnou třešničkou na dortu. Řeč je tentokrát o malé kabelce do ruky, která snadno ukryje potřebné nezbytnosti a stane se elegantním módním doplňkem slečny, ženy i dámy ve zralém věku.

Ruční výroba kožených kabelek

12.2.2020

Ruční výroba kožených kabelek je stále moderní a žádaná. Dokonce zažívá stále větší boom. Pryč jsou doby, kdy českým ženám stačily kabelky neznámých značek, a to nejčastěji z dovozu, které se vyrábějí ve vysokých počtech kusů. Kabelka je důležitým módním doplňkem, kterým ženy podtrhnou svůj osobitý styl.

Dámské a pánské kožené rukavice patří ke každé zimní výbavě!

3.2.2020

Záleží vám na stylu a eleganci za každého počasí? Pořiďte si nové dámské či pánské kožené rukavice, které zahřejí a zároveň skvěle podtrhnou váš denní outfit. Jedná se o nadčasový doplněk, se kterým ve světě módy rozhodně nešlápnete vedle!