Úvod /

Magazín /

RUČNÍ VÝROBA Z BOROBRÁDKU /

RUČNÍ VÝROBA Z BOROBRÁDKU

01.10.2019

Dejte přednost ruční výrobě kabelek. 

Stále více lidí objevuje kouzlo ručně zhotovených výrobků od šikovných řemeslníků. Lidé, kteří si zakládají na kvalitě, je často preferují před průmyslově vyráběnými kolekcemi. Oživte i vy svůj šatník kabelkou ruční výroby, která vám bude dělat radost dlouhé roky.

 

PROČ ZVOLIT KABELKU RUČNÍ VÝROBY

Obstarejte si i vy do svého šatníku módní doplněk v podobě kvalitní kabelky ruční výroby! Uvidíte, že nešlápnete vedle. Mezi výhody pečlivě vybrané kabelky ruční výroby patří zejména:

  • kvalitní zpracování z nejlepších materiálů
  • důraz na každý detail
  • originalita
  • nadčasovost
  • výběr z různých materiálů, tvarů i velikostí
  • vysoká odolnost vůči opotřebení

 

RUČNÍ VÝROBA KABELEK PŘINÁŠÍ STYL A ELEGANCI

Zachovejte si svůj styl na cestě do práce i na večírek. Každá žena chce být jedinečná! S kabelkou ruční výroby snadno vybočíte z davu. Jednoduše také předejdete trapné situaci, kdy se potkáte se stejnou kabelkou běžné konfekční výroby, jež se většinou vyrábí ve stovkách i tisících totožných kusů. I vaše okolí si jistě všimne a ocení ručně vyráběnou kabelku, která celé roky neponese žádné známky opotřebení či všednosti.

 

NÁVRAT K RUČNÍ VÝROBĚ

Ručně vyráběné doplňky stoupají v oblibě. Spousta zákazníků se vrací k výrobkům, o kterých vědí, že skutečně prošly pod rukami šikovných českých řemeslníků. Ti svůj obor ovládají a jsou za své výrobky zodpovědní, protože se snadno neschovají za anonymitu velké firmy. Tyto doplňky mají duši a práci mistrů v oboru lidé umí ocenit. Rozhlédněte se kolem sebe.

Nejedná se pouze o ručně vyráběné kožené doplňky, ale i oblečení, nábytek či kosmetické produkty. Navíc přesně budete vědět, z jaké dílny vaše nová kabelka ruční výroby pochází a můžete si tak vybrat, se kterou nejvíce sympatizujete.

 

RUČNÍ VÝROBA S TRADICÍ – TO JE ČESKÁ FIRMA HAJN

Česká firma Hajn, která má své sídlo v Bělohrádku, má s ruční výrobou kabelek mnohaletou zkušenost. Jedná se rodinnou firmu, jejíž počátky sahají až do roku 1936. Všichni zaměstnanci jsou si vědomi odpovědnosti, kterou s sebou nese tradice a jméno, jež jim jejich předci odkázali. Proto si můžete být jisti, že z jejich dílny vyjdou skutečně pouze kožené doplňky prvotřídní kvality. Přesvědčte se sami a vyberte si ručně vyrobenou kabelku v prodejnách či na e – shopu.

Kabelky Hajn

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: