Úvod /

Magazín /

MÓDNÍ TRENDY /

MÓDNÍ TRENDY

24.09.2019

Jaké se nosí kabelky? Pojďte se podívat na módní trendy.

Chcete si udělat radost novou kabelkou, ale váháte s výběrem? Pojďte se s námi podívat na to, jaké se nosí kabelky, s čím při výběru neuděláte chybu a nahlédneme také na trendy pro 2019 a 2020, které připravili světoví módní návrháři.

 

KABELKA ODRÁŽÍ VAŠI NÁLADU

Znáte rčení „Jaký pes, takový pán“? O kabelkách to platí stejně. Schválně - rozhlédněte se kolem sebe... Kabelka často odráží povahu, náladu a celkový postoj ženy. A zároveň obráceně může posílit její sebevědomí, nebo naopak podpořit rozmrzelou náladu.

 

1. příklad:
Lacině vypadající kabelka z nevhodného materiálu se začne brzo odírat a třepit. Její majitelka se po čase používání nemůže spolehnout na její kování, které přestane fungovat. A neuváženě vybraná barva v kombinaci s jejím šatníkem přitahuje nevěřícné pohledy okolí...

2. příklad:
Decentní kožená kabelka si i po letech udržuje svůj jedinečný nádech a častým používáním získává originální patinu. Má příjemnou vůni. Na kvalitní materiály a pečlivé ruční zpracování se její majitelka může kdykoliv spolehnout. Při vhodném výběru s ní žena bez problému vyrazí na pracovní schůzku, denní pochůzky i večerní divadlo.

Který příklad je vám bližší? Pojďme se podívat na několik rad, se kterými bude výběr vaší nové kabelky snazší.

 

5 RAD, SE KTERÝMI SE S VÝBĚREM KABELKY NESPLETETE

  • Kvalitní kůže
  • Ruční výroba
  • Nadčasový vzhled
  • Snadno ladící s vaším šatníkem
  • Pohodlná na nošení

A bonusová rada? Vybírejte kabelku klidně delší čas, neváhejte si ji osahat a vyzkoušet. Hlavní je, aby vám kabelka dělala radost pokaždé, když si ji vezmete.

Kabelky v e-shopu 

 

KABELKY A TRENDY PRO ROK 2019 a 2020

Pokud chcete držet krok s novinkami velkých módních domů, přinášíme vám rychlý přehled toho, jaké trendy světoví návrháři připravili pro rok 2019 a 2020.

  • Minimalismus - Trend, se kterým budete bodovat nejen letos, ale i po mnoho dalších sezón. Jednobarevné kabelky v jednoduchém tvaru z měkké kůže unosíte denně a zároveň budete šik.
  • Ledvinky - Hit posledních let si stále u světových módních domů drží své pevné místo. Svoboda pro ruce a módní kousek v jednom - to je ledvinka, která by ve vašem šatníku neměla chybět.
  • Patchwork - Metoda, která vytváří originální mozaiku z textilních či kožených panelů, propůjčuje kabelce hravý styl, punkový atmosféru nebo avantgardní nádech. Záleží jen na vás, co je vám bližší. Tvar kufříku a aktovky - Čisté linie, jednoduché tvary, neutrální barva a úchop přímo do ruky nebo na řetízek - tak vypadají kabelky, které splňují požadavky pro společenskou událost a zároveň propojují letošní trendy.
  • Kožešiny - K zimě se skvěle hodí, působí nadýchaně a již od pohledu zahřejí, proto jsou u kabelek jasným trendem pro podzim a zimu 2019 a 2020.
  • Miniaturní kabelky - Ať již v kombinaci s velkou kabelkou, ke které se připnou, nebo i samostatně, kdy do nich ukryjete kartu, drobné mince či rtěnku.

 

ZKUSTE, JAK SE NOSÍ KABELKA HAJN

Hajn je rodinná česká firma, která šije koženou galanterii již po tři generace. Podívejte se do e-shopu, navštivte kamenné prodejny a pokud máte speciální přání, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám vyjdeme vstříc.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: