776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Kožený dárek pro manžela je tou nejlepší volbou

24.7.2018

Otázku, jaký vybrat dárek pro manžela, si několikrát do roka položí každá manželka. Není to snadné, v dnešní době si každý koupí sám, co potřebuje. Navíc je dost těžké se někomu trefit do vkusu. Ovšem pokud sáhnete po některém z výrobků od Hajnu, nemůžete šlápnout vedle.

Kvalitní a nadčasový dárek pro manžela

Bez výjimky každému se totiž bude hodit kvalitní a nadčasová klasika, kterou rodinná firma Hajn nabízí. Všechno naše zboží je vyrobené z pravé kvalitní hovězí kůže a obzvlášť velký důraz klademe na precizní zpracování. Zkrátka ideální dárek pro manžela.

Zvolit si můžete z velkého výběru peněženek, aktovek, tašek přes rameno, opasků, klíčenek a mnoho dalšího. Podívejte se na náš e-shop nebo Facebook, kde najdete inspiraci, nebo vám některý náš kousek padne přímo do oka.

 

Vstupte do e-shopu

 

Dárek pro manžela k výročí svatby

Tip pro vás: Pokud se blíží třetí rok, ode dne, kdy jste si řekli své „ano“, budete slavit koženou svatbu. Pak se samozřejmě přímo nabízí dárek pro manžela k výročí svatby v podobě kožené dokladovky, ledvinky nebo čehokoliv dalšího z našeho sortimentu.

A aby byl dárek opravdu osobní? Rádi se postaráme o ražbu monogramu či dne vašeho výročí.

 

Dárek pro manžela k Vánocům i narozeninám

I když jsou ještě daleko, kožené zboží se samozřejmě hodí i jako dárek pro manžela k Vánocům, narozeninám nebo jiné příležitosti, kterou spolu slavíte. Váš milý bude jistě nadšen a vy můžete mít také radost z toho, že jste mu pořídila kousek, který vypadá skvěle a bude mu sloužit dlouhá léta.

S dárkem pro manžela vám rádi pomůžeme

Pokud potřebujete poradit s výběrem dárku pro manžela, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy. Pokud upřednostňujete osobní kontakt nebo chcete všechno vidět na vlastní oči, navštivte nás v jedné z našich kamenných prodejen v Hradci Králové, Pardubicích nebo Borohrádku.