776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Pouzdro na telefon jako módní doplněk?

11.1.2019

Samozřejmě! Pokud patříte mezi ženy, které milují elegantní kabelky, tak vám určitě záleží i na stylových doplňcích. Pouzdro na telefon mezi ně neodmyslitelně patří. Využijete jej každý den, jedná se o praktický doplněk, který můžete povýšit na podržení kouzla vašeho stylu.

Dopřejte si kromě kabelky i pouzdro na telefon ve stejné kvalitě

Buďte za dámu v každé situaci. Vždyť vy víte, že právě na detailech záleží! Kdo by chtěl ve společnosti v případě nutnosti vytáhnout ušmudlaný telefon z kapsy či kabelky? Pokud si obstaráte kvalitní a zároveň módní pouzdro na telefon, zaručeně uděláte dojem. Vsaďte na kvalitu. 

Naše pouzdra jsou zhotovena z pravé kůže a jsou uzavíratelná kovovým zipem. Vše je podtrženo kováním, tedy stříbrným nikem s naším logem.

A navíc, vybrat si můžete hned ze čtyř trendových barev:

  • zelená
  • červená – zářivě
  • medová
  • černá

pouzdro na mobil

 

Můžete si tak zvolit přesně tu barvu svého pouzdra na telefon, která doladí váš outfit s vaší elegantní dámskou kabelkou, nebo jednoduše barvu, kterou máte nejraději.

Vybrat pouzdro na telefon

Pouzdro nejen na telefon

Vaše nové pouzdro na telefon může sloužit nejen svému primárnímu účelu. Najdete v něm i čtyři praktické kapsy na kreditky či na jiné důležité karty či nezbytné dokumenty. A dále jednu samostatnou oddělenou kapsu, kam můžete umístit vše, co právě potřebujete.

Praktický doplněk, který patří do každé dámské kabelky

V kožených pouzdrech na telefon se snoubí praktičnost a luxus. Dopřejte si ho i vy! Výrobky z kvalitní kůže dlouho vydrží a nemusíte se bát běžných známek používání. Navíc ochrání váš přístroj před poškrábáním, zimou i vlhkem. A odměnou navíc bude sjednocení vašeho stylu!

Chci sladit svůj styl