776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Retro je v kurzu! Vyberte si novou kabelku s nádechem nostalgie

23.1.2020

Před pár lety zavalila domácnosti i šatníky retro vlna. S nostalgií se vracíme k hračkám z dětství, k nábytku, který byl u babičky, ke sladkostem či k legendárnímu mléku v sáčku. Tento návrat se odráží také v módě. Pokud chcete doplnit svůj outfit z 20., 30. či 60. let stylovou kabelkou, jste tu správně. Hajn se věnuje ruční výrobě kožené galanterie v moderních, nadčasových i léty ověřených modelů.

Co mají retro a nové kabelky Hajn společné?

Stejně tak, jako se brašnářství věnoval zakladatel František Hajn, tak i my pokračujeme v jeho stopách. Každý kousek důmyslně vymýšlíme, vybíráme špičkové kůže a ruční výroba probíhá precizně a se zaměřením na veškeré detaily.

Děláme kabelky a další koženou galanterii tak, aby vám dělala radost ne rok nebo dva, ale mnoho let. Ať už si vyberete moderní design, nebo sáhnete po retro kousku, budete mít ve svém šatníku jedinečný originál s českou duší.

E-shop plný kabelek

Za prvorepublikovým psaníčkem stojí osobní příběh

Retro móda první republiky je plná noblesy a elegance. A právě taková je malá kabelka, která se po několik desetiletí ukrývala v našem archivu. Za první republiky vytvořil toto psaníčko brašnář František Hajn, zakladatel naší rodinné firmy. První model této jednoduché a elegantní kabelky ušil jako dárek pro svoji ženu. Nyní jsme tento nadčasový kousek zařadili do nabídky a může zdobit i váš šatník.


Retro kabelka s nádechem 60. let

Doba, kdy vládly pestré barvy a velké kontrasty. I takové kabelky, které se hodí do retro módního stylu této doby, máme v nabídce.

 

Nadčasová lovecká kabelka splňuje i nároky na hippies módu

Lovecká kabelka je u našich zákaznic velice oblíbená pro svůj příjemný tvar a pohodlné nošení stylem cross body, díky čemuž máte stále volné ruce. Svým vzhledem se také hodí pro doplnění volnočasové módy či jako doplněk v retro stylu hippies.

Máte otázky? Chcete si vybrat kabelku osobně? Neváhejte nás kontaktovat nebo navštivte naše kamenné prodejny.