Úvod /

Magazín /

MALÉ KABELKY NEJEN PRO DĚTI /

MALÉ KABELKY NEJEN PRO DĚTI

16.05.2016

Malé dětské kabelky pro velké parádnice.

I malé slečny chtějí být velkými parádnicemi. Na boty na vysokém podpatku mají ještě spoustu času, ale praktická kabelka do školy, školky či na procházku je velmi oblíbeným doplňkem. Dětská kabelka je jistě milým dárkem, do kterého slečny schovají všechny své poklady.

 

DĚTSKÉ KABELKY PRO NEJMENŠÍ

Vybrali jsme v Hajnu krásné dětské motivy látek, které jsme zkombinovali s pravou kůží. Velmi oblíbené jsou textilní dětské kabelky pro nejmenší, které jsou kopií celokožených mini kabelek pro dospělé (pohodlně do nich ukryjete mobilní telefon, peněženku a klíče – vše, co potřebujete na procházku).

 

DĚTSKÉ KABELKY PŘES RAMENO

Prostor dětské kabelky lze uzavřít na zip a navíc má kabelka posuvný řemínek, který můžete nastavit podle toho, jak malá parádnice poroste. Řemínek je dodatečně dlouhý, aby jej bylo možné nosit přes rameno i křížem tzv. na pošťáka

Dětské kabelky Hajn jsou vyztužené a velmi dobře drží tvar. Veselé vzory však nejsou jen pro malé parádnice, ale i větší slečny či dospělé maminky, které mají rády veselé a hravé doplňky. Při výrobě je kladen důraz na pečlivou ruční přípravu, proto pokud budete o kabelku dobře pečovat, velmi dlouho vám vydrží.

 

KABELKA, KTERÁ UKRYJE VŠECHNY POKLADY

Veselá kabelka v sobě ukryje klíče, mince na zmrzlinu i talisman pro štěstí. Velikost je ideální na procházku a pokud by se malé slečně, až povyroste, okoukal motiv s obrázky, můžete ji u nás pořídit celokoženou kabelku ve stejném modelu.

Navštivte e-shop a nakupte z pohodlí domova. Kabelky i další zboží nalezte i v kamenných prodejnách. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: