Úvod /

Magazín /

PATCHWORK KABELKY /

PATCHWORK KABELKY

20.07.2016

Zpracujeme každý kousek kůže.

Máme tolik krásných usní! Přemýšleli jsem tedy, jak je zpracovat, abyste měli jejich ochutnávku v dokonalé kombinaci. A pak přišel nápad - vzpomněli jsme si na starodávnou techniku zvanou patchwork, pro které je typické sešívání menší kousků látek a ozdobný steh. A kabelky ve stylu patchwork jsou na světě! Pojďte se na novou kolekci léto 2016 podívat.

 

KABELKY Z LETNÍ KOLEKCE MAJÍ SPOUSTU PROSTORU

extilii pro patchwork jsme nahradili italskými usněmi, které mají krásnou jak přírodní kresbu, tak i jedinečné potisky, vlisování či vlasové motivy, které ve společné kombinaci vypadají skvěle.

Pro tyto motivy jsme navrhli větší kabelky, ve kterých jsme uplatnili motiv rovnoběžných horizontálních a vertikálních linií.

Kabelky s tímto motivem můžete vybírat jak na šířku, kdy je držadlo navrženo přes rameno, tak i na výšku, u kterého jsme zvolili oblíbené nošení křížem (tzv. na pošťáka).

Prostor dětské kabelky lze uzavřít na zip a navíc má kabelka posuvný řemínek, který můžete nastavit podle toho, jak malá parádnice poroste. Řemínek je dodatečně dlouhý, aby jej bylo možné nosit přes rameno i křížem tzv. na pošťáka.

 
Více kabelek naleznete v e-shopu

 

KABELKY Z LETNÍ KOLEKCE MAJÍ SPOUSTU PROSTORU

Textilii pro patchwork jsme nahradili italskými usněmi, které mají krásnou jak přírodní kresbu, tak i jedinečné potisky, vlisování či vlasové motivy, které ve společné kombinaci vypadají skvěle. Pro tyto motivy jsme navrhli větší kabelky, ve kterých jsme uplatnili motiv rovnoběžných horizontálních a vertikálních linií.

Kabelky s tímto motivem můžete vybírat jak na šířku, kdy je držadlo navrženo přes rameno, tak i na výšku, u kterého jsme zvolili oblíbené nošení křížem (tzv. na pošťáka).

 
Více kabelek naleznete v e-shopu

 

PRAKTICkÉ PATCHWORK KABELKY S KAPSIČKOU

Samozřejmě i u tohoto modelu jsme mysleli na praktičnost - jedna hlavní separace, všité pouzdro na telefon a zipová kapsa. Nechybí ani kapsička na předním díle kabelky, která je elegantně zapracovaná a ladí s celou patchwork mozaikou.

Kabelka však není sama a společnici jí dělí kožené pouzdro ve stejném motivu. Pouzdro je uzavíratelné na zip, má tři vnitřní kapsičky na zip a ke kabelce ho můžete připnout jednoduše pomocí praktické karabiny. Kožené pouzdro se hodí na ukrytí brýlí, jako kapsička na kosmetiku a lze využít také jako malé psaníčko.

 

DALŠÍ NOVINKY 2016

Více kabelek naleznete v e-shopu

V roce 2016 jsme uvedli na trh i další kabelky. Jedná se například o model lovecké kabelky, vakovité kabelky či kabelky s řemenem. Na léto je ideální také kombinace kvalitní kůže a textilie v nevšedních motivech. Již nyní se připravujeme na tradiční veletrh KABO, na kterém představíme další nové modely.

Pro více informací navštivte naše prodejny nebo e-shop.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: