Úvod /

Magazín /

POUZDRO NA OPASEK /

POUZDRO NA OPASEK

23.03.2016

Kožená kapsa na opasek je většinou součástí pánských doplňků, ale některé modely jistě uvítají i ženy.

Nemusíte mít na zádech baťůžek nebo přes rameno popruh od kabelky či kabelky, všechny důležité věci snadno ukryjete v kapse, kterou jednoduše navléknete na opasek u kalhot. Budete mít tak neustále volné ruce a přitom vše potřebné u sebe.

 

KOŽENÉ POUZDRO NA OPASEK

Kožené pouzdro na opasek se skládá z velké a malé kapsy, dále ze spony a poutka k přidělání k opasku. V nabídce značky Hajn naleznete pouzdra různých rozměrů, do kterých pohodlně ukryjete dokladovkupeněženku, klíče, telefon a další nezbytnosti.

Použití je zcela snadné – svůj oblíbený opasek protáhnete poutky pouzdra a připevníte k pasu. K těmto pouzdrům existuje ještě alternativa v podobě ledvinky, kdy je již kapsa s opaskem pevně spojena.

Pokud vám pouzdro na opasek již nestačí a potřebujete více prostoru, můžete vybírat z oblíbených pánských etue, které již nejsou na opasek, ale mají poutko pro držení v ruce.

 

POUZDRA Z HAJNU

Kožené pouzdro na opasek značky Hajn je vyrobené z italské hovězí usně a kvalitního kování. Celá ruční výroba však probíhá v Borohrádku nedaleko Hradce Králové. Nabídku si můžete prohlédnout jak v e-shopu, tak v kamenných prodejnách.

 

Proč si vybrat HAJN?

  • Protože výroba vzniká z tradic a zkušeností, které se budují již po tři generace
  • Protože je základem výrobků poctivá česká ruční výroba z kvalitních materiálů
  • Protože získáte originalitu výrobků a osobní přístup celé firmy
     

Pokud máte speciální přání a chcete pouzdro vyrobit v jiné barvě nebo ho opatřit monogramem či logem, neváhejte nás kontaktovat. Díky tomu, že celá výroba probíhá v České republice, můžeme flexibilně reagovat na vaše přání.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: