776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Dámské batohy cílí na atraktivní design

26.11.2015

Myslíte, že batohy jsou jenom pro děti, turisty nebo sportovce? To už dávno není pravda a my vás o tom s naší kolekcí dámských batohů rádi přesvědčíme. Hlavní výhodou batohu je samozřejmě jeho praktičnost. Zkuste si například jezdit na kole s kabelkou - to je opravdu těžká disciplína.

Batohy původně sloužily jako zavazadlo určené k pobytu v přírodě. Když se kdysi začala rozmáhat turistika po horách a výlety do přírody, lidé je začali nosit, aby měli volné ruce.

Dnes se situace změnila. Nošení batohu se stalo i módní záležitostí, proto klademe velký důraz nejen na funkčnost a kvalitu, ale i atraktivní design.

Kožené dámské batohy do města

Samozřejmě, že se sportovním horolezeckým nylonovým batohem nikdo žádnou velkou parádu neudělá, proto vám nabízíme kožené dámské batohy do města vyrobené z kvalitní pravé hovězí usně. Vnitřní prostor batohu pak vyplňuje škrobená bavlněná podšívka s logem naší firmy HAJN.

Kožené dámské batohy do města jsou uzavíratelné zipem a nabízíme je ve dvou velikostech - v řadě Elegant a Sport. Každý batoh obsahuje hlavní separaci, vnitřní kapsu na zip, kapsu se zipem na předním i na zadním díle a dnes již nezbytné pouzdro na mobil.

 

Naše elegantní dámské batohy jsou zárukou kvality

Elegantní dámské batohy, stejně jako naše ostatní výrobky, jsou ušité z pečlivě vybraných materiálů. Různě zpracované usně jsou společně s ruční výrobou zárukou kvality a elegance. Zároveň máte záruku toho, že každý batoh je originál, protože neexistují dvě stejné usně se stejnou strukturou.

Dámské batohy do města ocení všechny dámy, které preferují stylové a módní zavazadlo a zároveň touží po volnosti pohybu a pohodlí.

 Pokud se vám design našich dámských batohů líbí, ale přeci jen upřednostňujete kabelku, mrkněte také na dámské kabelky s řemínkem v podobném vzhledu. Obojí zakoupíte v našem e-shopu nebo na prodejnách v Pardubicích nebo Borohrádku.