776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Psaníčka a kabelky do společnosti

17.12.2015

Psaníčka a kabelky do společnosti jsou nedílnou součástí dámského šatníku. A jak ženy vědí – nikdy nestačí jen jedno! Klasické černé psaníčko do divadla, světlé na svatbu a barevné na ples. S ouškem i bez ouška, přesně podle toho, na jakou příležitost a ke kterým šatům je potřeba. 

Psaníčko na ples, kde schováte vše potřebné

Psaníčko na ples je elegantní módním doplňkem a zároveň nepostradatelným společníkem – schováte v něm vše, co plese potřebujete. Drobné peníze, kapesníček, rtěnku, zrcátko i telefon či malý fotoaparát. Vše máte elegantně po ruce a pokud nechcete nechávat cennosti bez dozoru, můžete je díky praktickému oušku vzít i na taneční parket.

Elegantní kožená psaníčka

Dopřejte si luxusní doplněk a pořiďte si kožené psaníčko Hajn, ve kterém získáte nejen tradiční český výrobek, ale také ověřenou kvalitu a eleganci. Z italské usně připravujeme psaníčka malá i větší, v klasickém i méně všedním designu. Přesvědče se sami v bohaté nabídce e-shopu!

Společenské prvorepublikové psaníčko

U nás má vše svůj příběh a jinak to není ani u některých psaníček, jejichž šablony pro výrobu máme schované již od první republiky, kdy společnost Hajn začínala. Střih jsme po několika desítkách let lehce pravili, a tak si můžete pořídit velice úspěšný model - nadčasové společenské prvorepublikové psaníčko, které jen tak z módy nevyjde!

Psaníčko je krásným dárkem

Nevíte, jaký dárek pořídit pro ženu, maminku či dceru? Psaníčko je skvělou volbou. Společenské psaníčko, které potěší, pořídíte z pohodlí domova přes e-shop nebo při návštěvě kamenných prodejen. Pokud máte nějaké speciální přání, neváhejte nás kontaktovat přímo telefonicky nebo e-mailem.