Úvod /

Magazín /

KOLEKCE PODZIM - ZIMA 2015 /

KOLEKCE PODZIM - ZIMA 2015

22.09.2015

Těšte se na nové střihy a barevné kombinace.

Léto se už nám pomalu, ale jistě končí, tak je ten pravý čas představit naši novou kolekci na podzim a zimu 2015. Hajn pro toto období připravil nejen zcela nové střihy, ale i nové barevné kombinace.

 

CO HAJN NA PODZIM A ZIMU PŘIPRAVIL

Kolekce podzim/zima 2015 přináší spoustu nových kousků! Pojďme si je představit.

UNISEX TAŠKA

První novinkou v naší kolekci je unisex taštička na doklady a peníze, kterou jsme prezentovali na veletrhu Kabo. Je k ní odjímatelný dlouhý popruh, takže ji můžete nosit přes záda takzvaně na „pošťáka“ nebo si ji lze připnout na pásek a nosit jako mini ledvinku. Další zajímavostí u tohoto kousku je, že bylo naše logo historicky poprvé použito z vnější strany.

 

HLADKÉ VAKOVITÉ TAŠKY

Dále pro vás Hajn připravili volnočasovou kolekci hladkých vakovitých tašek připomínající pytel, ušitých z vysoce kvalitní měkké usně. Tašky jsou ideální pro praktické moderní ženy a vejde se do nich vše, co zrovna potřebuje.

Stejně jako u jiných našich kolekcí, jsou tyto tašky k dostání ve třech velikostech od malé, střední až po velkou. Prim u těchto tašek hraje kombinace držadel do ruky a dlouhého popruhu. Můžete je tím pádem nosit klasicky přes rameno, nebo pro větší pohodlí přes záda. Tašky jsou samozřejmě vybaveny z vnitřní strany praktickými kapsičkami na mobilní telefon a jiné drobnosti.

Volbou těchto krásných vakovitých tašek rozhodně nic nezkazíte a navíc můžete zvolit i méně všední barevné kombinace, které ozvláštní váš šatník.

 

PŘESVĚDČTE SE O KRÁSE KABELEK HAJN NA VLASTNÍ OČI

Pokud máte k našim novým výrobkům jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám výrobky Hajn představíme i v kamenných prodejnách, a to nejen v Borohrádku a Pardubicích, ale nově i v butiku RITZY BAGZ, který sídlí na adrese Hotelu Intercontinental v Pařížské ulici v Praze. 

 

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: