Úvod /

Magazín /

JAK VYBRAT PENĚŽENKU /

JAK VYBRAT PENĚŽENKU

18.06.2015

Na co si dát pozor při výběru peněženky.

 

Nedávno jsme psali o tom, jak si vybrat správný kožený pásek. V dnešním článku budeme ve výběru doplňků pokračovat dál - poradíme vám, jak si vybrat koženou peněženku. Peněženky jsou velice oblíbeným zbožím, používáme je téměř všichni a prakticky každý den.

 

CO SI PŘED KOUPÍ KOŽENÉ PENĚŽENKY UJASNIT

Nevíte, jak vybrat peněženku, ať už koženou, látkovou či koženkovou? Připravili jsme pro vás několik otázek, které vám s výběrem pomohou.

Pro koho peněženku pořizujeme?
Jinou peněženku pořídíte sobě, partnerovi/partnerce či dítěti. U značky Hajn můžete vybírat z dámských peněženek i pánských peněženek.

Jak bude peněženka používána?
Chcete peněženku na běžné používání, pro společenské účely či na sport?

Jakou velikost a tvar?
Při výběru velikosti je třeba popřemýšlet, při jakých příležitostech budeme peněženku používat a jak praktické bude nošení dané peněženky, kolik budeme potřebovat přihrádek a kapes na mince, bankovky, doklady a kreditní karty. Od velikosti se odvíjí i tvar - k těm nejběžnějším patří čtvercový a obdélníkový s tím, že čtvercové formáty bývají menší a obdélníkové větší. Pokud potřebujete peněženku pouze na hotovost, je ideální tzv. podkovička.

Jaké zapínání?
Mělo by být praktické a hlavně funkční. Mohou to být zipy, suché zipy, patentky, na mince pak různá kovová zavírání. Zapínání by mělo ladit s celkovým vzhledem peněženky.

Jakou vybrat barvu?
Buď si jednoduše vybereme takovou, která se nám líbí nebo ji můžeme sladit s barvou své oblíbené kabelky, batohu či tašky, kterou nosíte. Nabídka na našem e-shopu je široká, můžete si vybrat nejen z různých barev, ale i vzorů a zdobení.

 

JAK O KOŽENOU PENĚŽENKU PEČOVAT

Péče o koženou peněženku je obdobná jako péče o většinu kožené galanterie. K čištění nikdy nepožívejte saponáty, chemické přípravky, vosky či krémy na boty. Dále není vhodné nechávat peněženku na přímém slunci nebo ji namáčet - mohlo by se stát, že změní barvu či zflekatí. Na čištění zapínání a zipů můžete použít čističe na šperky.

Potřebujete poradit s výběrem? Nebo chcete peněženku Hajn originálně dekorovat či na ni vyrazit monogram? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s výběrem pomůžeme a poradíme i s netradiční úpravou.

Všechny kožené peněženky Hajn naleznete v e-shopu.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: