Úvod /

Magazín /

KOŽENÉ ZÁSTĚRY /

KOŽENÉ ZÁSTĚRY

25.10.2018

Ke každému výčepnímu patří kožená zástěra.

Víte, jak poznáte správného výčepního? A není to jenom podle precizně natočeného piva, i když to je samozřejmě také zásadní. Pokud tipujete, že podle kožené zástěry, uhádli jste. Ta je totiž hlavním symbolem tohoto tradičního českého povolání.

 

VÝČEPNÍ V KOŽENÉ ZÁSTĚŘE VYPADÁ ČISTĚ A PROFESIONÁLNĚ

Výčepní v kožené zástěře totiž dotváří image celého podniku, proto by už na první pohled měla být kvalitní a odolná. Její funkce je totiž také praktická. Především má chránit oblečení před ušpiněním a mokrem. A obojí se v tomto povolání přihodí velmi snadno. Špinavá zástěra může dokonce zákazníky odradit.

Chci nezávazně poptat 

 

KOŽENÁ ZÁSTĚRA PŘÍMO NA MÍRU

Rodinná firma Hajn proto mimo jiné nabízí i možnost ušití kožené zástěry, která je velmi odolná. Jedná se o zakázkovou výrobu na míru, takže její finální podoba je jen a jen na vás. Už jsme několik kusů vyrobili, takže se můžete inspirovat na našem Facebooku.

 

NAŠE KOŽENÁ ZÁSTĚRA JE Z PRAVÉ HOVĚZINY

Kožená zástěra je samozřejmě vyrobená z pravé hovězí usně, a to ze štípenky. Jedná se o spodní vrstvu kůže, která zbyde po odříznutí lícové strany je na dotyk semišová. Logo a ostatní doplňky jsou z hlazenice. Jsme schopni vám nabídnout také různé střihy a barvy.

 

PRACOVNÍ KOŽENÁ ZÁSTĚRA S LOGEM

Ovšem tím, čím se nejvíce odlišíte od ostatních, je možnost vlastního loga. To dodá naprostou originalitu a specifičnost jak kožené pracovní zástěře, tak i celému vašemu podniku. Logo je totiž možné použít i na jídelní lístky, kasírky a další naše kožené výrobky.

 

KOŽENÁ ZÁSTĚRA UŽ OD JEDNOHO KUSU

Chtěli byste pouze jednu koženou zástěru třeba pro kamaráda k narozeninám? Ani to není pro nás problém. Jsme schopni zajistit i výrobu jednoho kousku. Při objednání většího počtu je pak výhodnější cena. Kontaktujte nás.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: