Úvod /

Magazín /

MÓDNÍ DOPLŇKY /

MÓDNÍ DOPLŇKY

29.06.2015

Módní a oděvní doplňky by měly být součástí každého šatníku.

 Umí doladit celkový vzhled, odpoutat pozornost od případných nedokonalostí, zvýraznit přednosti a hlavně dodají outfitu originalitu. Máte-li skříně přeplněné oblečením a k němu pouze jedny boty a kabelku, je to chyba. Rozhodně lepší variantou jsou jedny kvalitní šaty a škála doplňků. Než je ale začnete vybírat, je dobré si uvědomit, pro jakou příležitost (denní nošení, sportovní či večerní outfit) je chcete a jaký je váš styl oblékání - ať už je romantický, elegantní, přirozený nebo extravagantní.

 

LETOŠNÍ TRENDY V MÓDNÍCH DOPLŇCÍCH

Pojďte se podívat na nejběžnější módní doplňky a jejich využití.

 

 

Pásky

In jsou pásky tenké i široké. Měly by barevně a stylově souznít s obuví i kabelkou a spona by měla být ve stejné barvě kovu, jako máte hodinky a šperky. Nebo naopak můžete pásek použít jako extravagantní a kontrastní doplněk.

Kabelky

Momentálně letí velké kabelky i kabely, ale i psaníčka s dlouhým popruhem. Kabelka může být v barvě obuvi nebo horního dílu či naopak v kontrastu s oblečením. V každém případě je dobré vsadit na kožené, než koženkové zpracování.

Šátky

Tradicí při nošení šátků a šál je, že alespoň jedna barva obsažená na šátku by měla korespondovat se zbytkem oděvu a hlavně s kabelkou. Momentálně jsou trendy čtyřcípé šátky, které si můžete uvázat i do vlasů či tunely, které si pouze obtočíte kolem krku.

Šperky

Perly, kameny, krystaly, květy, růže… hitem v oblasti šperků pro letošní rok je romantika a náhrdelníky ve stylu obojků. Můžete také sladit kabelku se šperkem.

V dnešní době už nejsou doplňky jen ženskou parketou, ale i čím dál tím více mužů si na ně potrpí. Ať už jde o hodinky, kravaty, manžetové knoflíčky, pásky, dolarky či dokladovky... Pánské doplňky nepodléhají módním trendům tolik jako ty dámské. Co se týče barev, převládají hlavně ty, co nikdy nevyjdou z módy - to je především černá, tmavě a světle hnědá či námořnická modrá.

Módní doplňky od firmy Hajn jsou vyráběny v České republice s největší péčí. Snažíme se nejen o líbivý design, ale i o praktičnost a vysokou kvalitu.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: