Úvod /

Magazín /

PÁNSKÉ PENĚŽENKY Z BOROHRÁDKU /

PÁNSKÉ PENĚŽENKY Z BOROHRÁDKU

14.12.2017

Firma HAJN má ve své nabídce hned několik typů, o jejichž kvalitě nelze pochybovat.

Nejen dámská, ale i pánská peněženka je důležitý, i když často velmi opomíjený a nedoceněný módní doplněk. A obvykle bývá i jediný, takže jeho výběr by měl určitě stát za to.  Tyto pánské kožené peněženky z české výroby si určitě musíte prohlédnout.

 

ČESKÁ VÝROBA HAJN, TO JE ELEGANCE A LUXUS

Pro manažery nebo pro všechny, kteří chtějí působit elegantním a luxusním dojmem vytvořila firma Hajn kolekci Diplomat. V té najdete hned několik typů pánských kožených peněženek z české výroby, na jejichž zhotovení je použita hovězí useň.

Její nadčasovost vám zaručí, že budete styloví a moderní mnoho let, protože tak dlouho vám peněženka od Hajnu vydrží.

Peněženky v e-shopu

 

VYBRAT SI MŮŽETE VĚTŠÍ I MALÉ PÁNSKÉ PENĚŽENKY

I peněženku si musíte vybrat tak, aby co nejlépe odpovídala vašim potřebám. Zvolit si můžete takovou, která uspokojí náročnějšího majitele, protože má kapsu na mince a také hned několik druhů různých přihrádek a kapsiček. Ovšem nabízíme i malé pánské peněženky bez kapsy na mince. Všechny jsou v několika barevných variantách.

 

I MALÉ PENĚŽENKY MŮŽETE SLADIT S DOPLŇKY

A pokud byste přeci jenom rádi svou velkou či malou pánskou peněženku sladili s dalšími doplňky, v kolekci Diplomat naleznete také aktovkyopaskydiplomatkydeskyetuje a pouzdra na vizitky.

 

NA KOŽENÝCH PENĚŽENKÁCH VYNIKNE NÁDHERNÁ KRESBA

Pánské kožené peněženky od Hajnu jsou vyrobeny z hladké hovězí usně probarvené takzvaným tamponováním, čímž krásně vynikne kresba kůže. Vnitřní prostor peněženky pak vyplňuje podšívka a jako bonus navíc je každá peněženka z řady Diplomat dárkově zabalena v pevné papírové krabičce.

 

PORADÍME S VÝBĚREM A PŘIPRAVÍME VÝROBU NA MÍRU

Pokud byste měli k pánským koženým peněženkám nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi poradíme. Zboží můžete vybírat buď na našem e-shopu nebo navštivte naše kamenné prodejny v Hradci Králové, Borohrádku a v Pardubicích. Máte svoji představu? Chcete peněženku s monogramemRádi pro vás zajistíme výrobu na míru.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: