Úvod /

Magazín /

PLESOVÁ PSANÍČKA /

PLESOVÁ PSANÍČKA

06.12.2018

Malá kabelka do ruky se hodí nejen v plesové sezóně.

Většinou jsou psaníčka spojována s plesovou sezónou a společenskými akcemi jako je divadlo, svatba či promoce. Na těchto akcích se žena bez psaníčka jen těžko obejde, ale nebyla by škoda, kdyby tak hezká kabelka čekala ve skříní, až budete mít příležitost ji několikrát do roka vytáhnout? Menší kabelky a psaníčka do ruky užijete celoročně, což potvrzují také trendy poslední let.

 

S KABELKOU DO RUKY BUDETE VŽDY ZA DÁMU

Džíny, obyčejná košile a jednoduché psaníčko – to je dokonalá nadčasová kombinace, se kterou se budete cítit dobře a sebevědomě. Stačí málo a „nudnou denní uniformu“ můžete povýšit drobnými doplňky na parádní outfit.

Psaníčka v e-shopu

 

Některé z vás jistě namítnou, že do malé kabelky se vejde málo věcí a raději dají přednost velkým kabelkám. Což je pravda, ale je potřeba vždy v kabelce nosit deštník, náhradní silonky a velký diář? Zkuste si vyjít třeba na odpolední kávu či večerní schůzku jen tak na lehko s malou kabelkou do ruky a uvidíte, jak se budete bez zátěže cítit volněji. Vždyť potřebujete maximálně peněženku, klíče a kapesník – bez všeho ostatního se jistě na pár hodit obejdete.

 

PROČ DÁT PŘDNOST KVALITNÍ KOŽENÉ KABELCE?

  • Kvalita je na první pohled znát - podívejte se na souboj kabelek
  • Kůže se časem neničí, naopak získává krásnou patinu
  • Investice do kožené kabelky se vyplatí
  • Kabelky Hajn jsou ručně vyrobené v ČR
  • Pro výrobu je použita špičková italská hovězí useň
  • Přestože jsou některé výrobky v sériích, vždy se jedná o jedinečný kousek
  • Hajn – to je česká rodinná výroba s tradicí

Více o ruční výrobě.

 
JAK VYBRAT DÁMSKOU KABELKU NEBO PSANÍČKO?
 

Základ každého šatníku tvoří jednoduché černé psaníčko, které má široké využití a hodí se zkrátka na mnoho příležitostí. Pokud černá barva nepatří ve vašem šatníku mezi favority, zvolte přírodní hnědou. Pro běžné nošení jsou v oblibě také vínové dámské kabelky a psaníčka, která jsou decentní, ale prozradí o své majitelce energičnost, vitalitu a odvahu.

Ozdobná psaníčka, psaníčka z lesklé kůže či výrazné vzory je dobré ladit s konkrétním oblečením. Vždy pamatujte na to, aby měla kabelka využití a nebyla jen schovaná v koutě. Kožené kabelky Hajn jsou stvořené pro pravidelné nošení, proto s nimi uděláte parádu a ještě jim časté používání dodá na kráse.

 

PRO MILOVNÍKY PRVNÍ REPUBLIKY

A když si libujete v retro stylu? V tom případě byste neměla přehlédnout prvorepublikové psaníčko, za jehož tvorbou stojí zakladatel a brašnář František Hajn, který tuto kabelku za první republiky navrhl a ušil pro svoji ženu. Po několika desetiletí jsme tento model opět zařadili do naší nabídky.

 

KE KABELCE PATŘÍ KRÁSNÝ ÚSMĚV

Už máte své psaníčko nebo kabelku do ruky? Přidejte k ní krásný úsměv, který je tím nejhezčím šperkem každé ženy, a vyrazte ven. A pokud takovou kabelku teprve sháníte? Nahlédněte do e-shopu nebo se zastavte v našich kamenných prodejnách, kde vám rádi pomůžeme s výběrem.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: