Úvod /

Magazín /

VÁNOČNÍ DÁREK PRO BABIČKU /

VÁNOČNÍ DÁREK PRO BABIČKU

20.11.2018

Tipy nejen na vánoční dárek nejen pro babičku.

„ Nic mi nekupuj, vždyť já všechno mám...a neutrácej zbytečně, raději si kup něco pro sebe.“ Také slýcháváte takovou odpověď, když nenápadně vyzvídáte, čím babičku potěšit k narozeninám nebo na Vánoce? Babičky to jistě myslí dobře, ale my bychom je chtěli překvapit něčím hezkým, co je potěší a bude třeba i praktické. Hajn vám proto poradí několik tipů na narozeninový či vánoční dárek pro babičku.

 

DÁREK PRO BABIČKU VYBÍREJTE S NOBLESOU

Možná, že vaše babička ráda vaří a pravidelně se mezi jejími dárky objevují kuchařky, zástěry k plotně, chňapky či různé kuchyňské spotřebiče. Občas vyřešíte třeba dárek praktickým dárkovým košem z lahůdek a vitamínů z lékárny. Na Vánoce jsou oblíbené různé fotodárky a třeba se už sektorka u babičky plní hrníčky s portréty celého příbuzenstva, které jsou vyobrazené také na polštářích, v rodinném kalendáři či několika rámečcích na poličkách.

Zapomeňte na dárky, které se rok od roku téměř opakují a zkuste se podívat na babičku novým pohledem - ne jako na skvělou kuchařku, kterou občas bolí záda a potřebuje vitamíny. Ale jako na elegantní dámu, která ve svém věku neztrácí šmrnc.

 

ABY MĚLA BABIČKA Z DÁRKU RADAST KAŽDÝ DEN

To není jednoduché zadání, ale máme pro vás skvělý tip. Co prakticky denně používáme? Na poště, v obchodě nebo u lékaře? Ano, peněženku! A aby to nebyla jen obyčejná peněženka, ale speciální dárek pro babičku, rádi vám do kožené peněženky vypracujeme věnování. A aby byl dárek dokonalý, přidejte do malé přihrádky fotku vaší rodiny. Víc osobní, praktický a krásný dárek budete jen těžko hledat.

Peněženky v e-shopu

 

SVATBA, PROMOCE ČI DIVADLO, IDEÁLNÍ PŘÍLEŽITOST

Babička má ve své garderobě jistě mnoho doplňků, které mají svůj příběh. Ale proč tuto sbírku nerozšířit o nový krásný kousek? Čeká-li babičku v blízké době promoce vnoučat, křtiny, svatba nebo má třeba v oblibě návštěvy divadla, pořiďte jí k těmto příležitostem kvalitní koženou kabelku. Můžete zvolit jak psaníčko pro sváteční příležitosti, tak i kabelku pro každodenní nošení. A jako bonus? Ukryjte do kabelky malé překvapení - třeba lístky do divadla, ultrazvuk miminka nebo svatební oznámení.

Kabelky v e-shopu

 

KONEC IGELITKÁM, BABIČKÁM TO SLUŠÍ Z KVALITNÍ KOŽENOU NÁKUPNÍ TAŠKOU

Dříve mívaly babičky u sebe kapsář, do kterého schovaly potřebné nezbytnosti. Dnes je praktickým řešením kožená nákupní taška, která je odolná, uzavíratelná a snadno do ní babička ukryje nejen nákup, ale také pamlsky pro vnoučata, deštník či lehčí svetřík. I tento dárek využije babička téměř každý den. Navíc, čím více se kožené výrobky používají, tím krásnější získávají vzhled.

 

VYBERTE DÁREK PRO BABIČKU Z POHODLÍ DOMOVA

Hajn je česká rodinná firma z Borohrádku, která se výrobě z hovězí usně věnuje již po tři generace. Výrobky si můžete osobně prohlédnout a vyzkoušet v kamenné prodejně, nebo je pohodlně objednejte z e-shopu. Máte-li speciální přání a chcete babičku potěšit originálním dárkem, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám pomůžeme s přípravou.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: