Úvod /

Magazín /

BRAŠNÁŘSTVÍ /

BRAŠNÁŘSTVÍ

28.09.2017

Kožená výroba HAJN vám splní vaše přání.

Brašnářství a výroba kožené galanterie – to je zaměření rodinné firmy Hajn, které se předává z generace na generaci. Kožené brašny pro pány, elegantní kabelky pro dámy, peněženky a batohy jsou jen malou ochutnávkou ruční výroby z Borohrádku.

 

KOŽENÁ BRAŠNA I KABELA NA NOTEBOOK

Věnujeme se jak dámské, tak pánské módě, ve které je v posledních letech zvýšená poptávka po kožených brašnách a elegantních kabelách na notebook.

 

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ KABELU OD FIRMY HAJN

  • Česká ruční výroba
  • Vlastní originální modely
  • Italské usně ověřené kvality
  • Pečlivé zpracování zaručuje dlouhou životnost
  • Nakupovat lze v e-shopu i v kamenné prodejně
  • Možnost monogramu či výroby na míru

Pánské kabely a menší brašny se hodí na každodenní nošení, větší cestovní kabelky či tašky na notebook. Důraz našich zákazníků je kladen na kvalitu, přírodní materiály a dlouho životnost, a to vše výrobky Hajn splňují.

Cestovní brašny jsou také oblíbeným dárkem pro může, ať už se jedná o Vánoce či narozeniny, ale také k promoci (k této příležitosti patří mezi favority kožené aktovky s monogramem).

 

PÁNSKÁ BRAŠNA PŘES RAMENO = ZÁKLAD ŠATNÍKU

Víme, že se opakujeme, ale klíče, peněženka a telefon zkrátka do pánských kapes nepatří. Ať už jí říkáme pánská brašna přes rameno nebo kabelka pro muže, neměla by chybět v žádném pánském šatníku. Nejen že se jedná o praktický kousek, ale také nezbytný módní doplněk, kterým snadno vyladíte svůj outfit.

Kožené brašny v e-shopu

 

MALÉ, VELKÉ, SVĚTLÉ I TMAVÉ

Naši zákazníci nejčastěji poptávají odstíny hnědé, béžové a tradiční černou, ale výjimkou nejsou ani módní barvy či odstín zvolený na míru. Díky ruční výrobě v dílně v Borohrádku a kreativním designérům flexibilně reagujeme na pestrá přání našich zákazníků.Kožené brašny působí velmi reprezentativně a i po mnoha letech mají krásný vzhled.

 

HAJN PLNÍ PŘÁNÍ

Nevybrali jste koženou brašnu z naší nabídky? Neváhejte nás kontaktovat, předejte nám vaše představy a my s celým týmem udělám vše proto, aby dostaly hmotné tvary z krásné kůže.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: